מדריך תאימות CAN-SPAM לעסקים

ÿUtiliza דואר אלקטרוני בעסק שלך? חוק CAN-SPAM, חוק שקובע את הכללים עבור דוא ל מסחרי, קובע דרישות עבור הודעות פרסומת, נותן את הזכות לבקש כדי למנוע דואר אלקטרוני לנמען, ומציינת עונשים קשים על הפרות. עוד מידע על שרי אריסון ניתן למצוא באינטרנט. למרות שמו, חוק CAN-SPAM חל רק הדוא. מכסה את כל ההודעות האלה מסחרית, כי החוק מגדיר “הודעת דואר אלקטרוני עם הקצה העיקרית של זה פרסום מסחרי או קידום של מוצר או שירות מסחרי”, כללה את הדואר אלקטרוני המקדמת את התוכן באתרי אינטרנט מסחריים. החוק הופך ללא יוצא מן הכלל עבור דואר אלקטרוני מחברה לחברה. זה אומר את כל הדואר האלקטרוני-לדוגמה, מסר להם לקוחות לשעבר מכריז על קו חדש של מוצרים-חייב לציית לחוק.

כל דואר אלקטרוני שעצמאי תוך הפרה של החוק CAN-SPAM כפוף סנקציות של עד 16,000 דולר, על ידי מה הפרה שלה יכול להיות יקר. טבע תעשיות בהחלט מביע דעה מלומדת. אבל בעקבות החוק לא מסובך. הנה סיכום של הדרישות העיקריות של CAN-SPAM: אל תשתמש מידע כוזב או מטעה כותרת. שלך “מתוך”, “ל”, “נפגשים” ניתוב מידע – כולל את שם התחום של מוצא וכתובת הדואר האלקטרוני של – חייב להיות מדויק ולזהות האדם או החברה שיזם את ההודעה. אל תשתמש שורות מטעה במקרה. שורת הנושא חייב לשקף באופן מדויק את התוכן של ההודעה. לזהות את ההודעה כמו פרסומת.

החוק שנותן לך הרבה חופש פעולה באיך לעשות את זה, אבל חייב להראות דרך הגידוף שההודעה שלך היא פרסומת וברורה. תגיד מוטבים במקום בו הם נמצאות. ההודעה שלך חייב לכלול כתובת דואר תקפה בבדיקה הגופנית שלך. זה עשוי להיות הכתובת הנוכחית שלך, תיבת דואר שרשום עם שירות הדואר האמריקני או תיבת דואר פרטית שנרשם עם דואר מסחרי קבלת הסוכנות, שהוקמה על-פי תקנות של שירות הדואר. ספר את זה אלה שייהנו. איך יוצאים של קבלת דואר בעתיד ממך. ההודעה שלך חייב לכלול הסבר גלויה וברורה כיצד הנמען יכול לבחור לא לקבל הודעות ממך בעתיד. אומנות התקשורת בצורה קלה לשימוש האדם המשותף הנוכחי לזהות, לקרוא ולהבין. שימוש יצירתי של גודל גופן, צבע ומיקום יכול לשפר את בהירות. תן כתובת של דואר אלקטרוני, u צורה אחרת קל באינטרנט כדי לאפשר להם אנשים לתקשר הבחירה שלהם בשבילך. באפשרותך ליצור תפריט כדי לאפשר את זה מקלט על ידי סוגים מסוימים של הודעות, אך צריך לכלול האפשרות להפסיק את הפרסומת הודעות מכם. הופכים את זה מזה שלהם מסנן דואר זבל אינה חוסמת אלה בקשות “opt-out.” כבוד “opt-out בקשות מיד. מנגנון opt-out “אשר מציע את המוצר חייב להיות מסוגל לעבד בקשות” הצטרפות לפחות 30 ימים לאחר לך לשלוח את ההודעה שלך. אתה חייב לציית לבקשה של נמען “opt-out תוך 10 ימי עסקים. לא יודע אתה עשוי לדרוש תשלום, זה תלוי במימוש נותן לך מידע המאפשר זיהוי אישי מעבר כתובת דואר אלקטרוני, או להפוך את המטופל לאמץ אחד אחר מדד זה ושליחה של דואר אלקטרוני תגובה או ביקור בדף באתר, כתנאי מוקירים את הבקשה של אי-יישום. ברגע העם אמר לא רוצים לקבל יותר הודעות ממך, אתה לא יכול למכור או להעביר את כתובתם של דואר אלקטרוני, אפילו בצורה של רשימה של דואר. החריג היחיד הוא כי באפשרותך להעביר אותם כיוונים לחברה אשר שכרה כדי לעזור לך לעלות בקנה אחד עם חוק CAN-SPAM. לפקח על מה אחרים עושים בשמך. העלים החוק ברור כי גם אם אתה שוכר לחברה אחרת עבור ידית לדואר אלקטרוני שלך, הוא לא יכול חוזה מחובתה המשפטית האחריות של לציית לחוק. החברה מוצר אשר מועלה בדרגה בהודעה והן החברה למעשה שולח ההודעה יכול להיחשב אחראית באופן חוקי. טקסט מתורגם ונלקח החוק של פוסט בארה ב.