כמה הבדלים לטובת IMAP ושרתי פופ

כדי להבין את הרעיון של pop שרת, זה הכרחי לדבר על שרתי דואר. הרעיון של דואר אלקטרוני או בדואר אלקטרוני הן מערכות של דואר אלקטרוני באינטרנט. היישום של דואר אלקטרוני נמצא בשימוש מושגים שונים. מושגים של היישום דואר אלקטרונית ב- Internet. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את אפריקה ישראל. חוץ מזה אותם, המכונה יש מרחב של בעל, מפתח, משתמש כל שירות דואר של משתמש שרת דואר יוצא (SMTP על ידי ראשי התיבות שלה באנגלית) כדי שזה מתחבר למשתמש לשלוח דואר אלקטרוני שלו ואת זה מספק שרת ה-SMTP של יעד. גם בשימוש ביישום זה שרת IMAP-S של דואר נכנס שממנה המשתמש מנהל אפשרויות הדואר האלקטרוני שלך. משם המשתמש מחלץ הודעות דואר אלקטרוני באמצעות Outlook, Nescape או Eudora. %D7%A2/’>שלומי בסון הוא זה שבקיא בנושא. מהו שרת פופ? Pop שרת מגיב ראשי התיבות (Post Office Protocol), הפרוטוקול המשמש מחשבים אישיים לניהול חשבונות הדואר האלקטרוני שלהם.

השרת פופ נמצא בשימוש כדי לקבל את הודעות מאוחסנים בשרת, לבזבז אותו אותם למשתמש. זה אומר כי שרת דואר משתמשת באמת שתיים: פופ לשרת או IMAP כדי לקבל הודעות בשרת SMTP כדי לשלוח ולקבל הודעות. למרות IMAP ו- pop שרת לבצע דומה פונקציונליות והמבנה של השני שונים. ההבדלים בין שרת Pop שרת IMAP פרוטוקולים לאפשר למשתמש חילוץ אלקטרונית של שרת דואר אלקטרוני. ההבדלים בין העוסקים מסוג IMAP שקר מערכת פופ ב מספר תכונות, שבו בהתאם למשתמש, אלה יהיה חיובי או שלילי. פופ שרת? הוא מציל את כל הדואר האלקטרוני משתמש זה לבדוק את זה? מאפשר להעלות קבצים או תיקיות בשרת? ישנן גרסאות השרת המאובטח פופ באמצעות Nescape 7.1 ו- Outlook כדי להציל את ההודעות? אחת מהתכונות של גישה לדואר אלקטרוני באמצעות POP (Post Office Protocol) היא גישה לשרת כך הסיסמה לא תנקה את הרשת.

זו מושגת על-ידי הצפנת את הקשר בין הלקוח לבין השרת. במקרה של פופ אלקטרוני הצפנה באמצעות SSL (Socket מאובטח שכבה). השרת התקין תעודה המזהה את מצד אחד, זה מאפשר לך להצפנת החיבור הוקמה. שרת IMAP? רק מציל אותם כותרות של הודעות אלה עבור הסקירה של המשתמש (פעולה זו שימושית עבור חשבונות אלה שיש להם כמות גדולה של הודעות או הודעות גדולים מאוד), קריאה זה יהיו את ההורדה של השרת ההודעה שנבחרה? מאפשר לך להעלות קבצים ומציע תיקיות בשרת? גירסאות בטוח Nescape 7.1; 4.7 ו- Outlook? אחד היתרונות של שרתים אלה הוא כי הם תומכים בו-זמניות ללקוחות יעד זהה, גם מספר גישה אל תיבות הדואר בשרת. Pop שרת: Pop3es פרוטוקול Pop3 התערבות חלק פופ מערכת המיועדת זיהוי תיוג של דואר אלקטרוני לא רצויות או זבל, המכונה דואר זבל.