כיצד לשלוט חרדה על ידי אכילת

חרדה היא דאגה מוגזמת רציונלי, המניע שלו אינו מוגדר היטב, כי גורם הפחד, חרדה ותגובות פיזיולוגיות, המנוע (כגון כאבי ראש, בטן, הזעה בידיים, רגליים, רעידות, וכו ‘.) כלומר אכילה מוגזמת? זוהי הפרעה של אכילת התנהגות. הוא מאופיין על ידי אכילת הרבה אוכל, לאבד שליטה מה הם אוכלים. אנחנו חייבים להיות פסיכולוגיים עבור הצלחה. כמה טיפים לשליטה בעיות חרדה. 1.

אין להמתין כי בנו של רעב מאוד לאכול. 2 לשתות כוס מים לפני כל ארוחה. מזונות לאכול 3 כי אנו יכולים להפעיל את הידיים. * 4. בחר האוספים אנו יכול להפעיל.

** מזונות ופעולות מומלצות הן אלו אנו יכולים לשחק עם היד שלך במקום לאכול עם סכו ם, זה עוזר לחסל את הלחץ, שאנו צריכים ללעוס את המזון היטב. לחץ כאן אינטל ומצא עוד . דוגמאות לכך הן: טוסט, כריך, מאפין, taquitos, בגטים, תפוחים, אגסים, תפוזים, שזיפים, ענבים, tangerines, בוטנים, זרעים, אגוזי מלך, פופקורן טבעי, קרקרים וכדומה. אנו יכולים גם לבחור מזונות נלקחים כמו מרקים דגנים מזין לאט לאכול מאז לקח לנו לאכול אותם על-ידי ולהירגע. המלצות 1. להימנע מרכישת עוגיות, צ’יפס, שלג, מעדיפים לקנות המון פירות, ירקות או מזון דל שומן וסוכר. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל שלומי בסון. 2. לא צריך להגיע ג’אנק פוד, ואם אתה נותן לנו תיאבון כדי לבחור ארוחה מזינה יותר. 3. לבחור מזונות גבוהים סיבים מאז שהם מייצרים השובע. 4 לשתות 2-3 ליטרים של מים מדי יום. קשה לשנות את הרגלי היחיד ללא תמיכת המשפחה אם אחרים אוכלים דברים שונים, הם יכולים לגרום למטופל יש פיתוי על ידי אכילת זהה אותם. פעמים רבות הוא הופך להיות שותף אחד גם כאשר אתה יודע שאתה רוצה לרזות, נותנים לו שוקולד, סוכריות, וכו ‘. או הם מזמינים אותה לאכול מזונות שומניים. העזרה של יקיריהם חשוב לספק תמיכה לשינוי החיים שיש לנו להצליח ולכן אנו מזמינים את המשפחה או יקיריהם אשר יצטרפו לשינוי. ברכות, אוולין Schiebeck של אוולין L.N. תואר Nutriology, בוגרת ה הפקולטה ההנקה ו- Nutriology של צ’יוואווה דה של Autonoma המקצוענית במקסיקו צ’יוואווה.