כיצד להגדיל את תנועה איכותית לאתר אינטרנט

ישנן שתי צורות חיוני כדי למשוך תנועה של איכות אתר אינטרנט: טופס יכול להתקשר יצירתי או מותאם אישית אחר מצב מכני או אוטומטיות, אשר, כל אדם יכול להיות במעמד לבצע כמו אסטרטגיות של SEO (קידום אתרים במנועי חיפוש) פשוטה. בצורה יצירתית או מותאמת אישית, אתה תהיה תלויה הרבה של המודל העסקי, מודל הכנסות ההצעה הייחודית של מכירה שנקבעו על-ידי אתר האינטרנט ויש יתפתחו בהתבסס על אסטרטגיות שיווק ספציפיים אשר ילכו לשוק המטרה שזוהו בעבר (סלקטיבית תעבורה). בתור דוגמה יש לנו אסטרטגיה יצירתיים שפותחו ביישום שנקרא גורם לפייסבוק; ההצלחה שלה היה מדהים, שכן כיום יש 23.624.194 רשומים המשתמשים והמעריצים 212.534, הצליח לגייס הרבה כסף עבור צדקה שונים. אבל בזה? פשוט מאוד לעסוק אנשים ורשתות שלהם החברות לשתף פעולה למען מטרה; משתמש פייסבוק להתקין יישום זה, בחר סיבה שרוצה לתרום, לתרום, זאת לאחר מכן, מוצגים ברשת של חברים, הרשת של חברים של חברים אשר הוא רוצה לראות, זה מופיע היישום. זה יוצר מחויבות אם זה מגיע ממישהו מוכר, גם מייצר תחושה של שיתוף פעולה אפקט עבור האדם האחר אשר לומד כי חברו עבד זה מופיע בתור תורם מסומן ביישום זה, עושה את זה גם להשתתף. אנו יכולים למצוא אסטרטגיות יצירתיות רבות כאלה שיכולים להגביר תנועה מוסמך שיגבירו את המרות וההכנסות באתר אינטרנט. בצורה מכנית או ממוחשב הוא הזן הקישור של האתר שלך ב- הספריות המקוון כעת קיים פתח בלוג, הזן שלך קישור סימניות חברתי, המקום מרשים או ויראלי וידאו עליך צינור, כתיבת מאמרים (כמו גם אני עושה), להשתתף בפורומים, להשתתף יאהו תשובות או אתרים דומים, שבו המשתתפים משיכה , או של כל הרשתות החברתיות שקיימים ויש צורות רבות יותר למקום קישור, כותרת של קישור ולמטב את התוכן של הקישור שלך (צור הקשר סמנטי) למשוך תנועה ללא הבחנה אבל גם זה לא רק מתייחס להגדיל את הנראות של אתר האינטרנט שלך עם אותם מנועי החיפוש…

אסטרטגיות אלה חדגוני, אתה יכול לעשות אותם אבל באמת עצמו כאילו למשוך תנועה כי שווה את זה עונש, ולהגביר את ההמרה על ההשקעה שלך (שיעור התשואה) האינטרנט שלך באתר ואז ניתן לבצע אותם בעקבות אסטרטגיות עם קצת יותר יצירתיות וממוקד לזמן שלך בשתי מתודולוגיות של Emarketing ידוע: אלה שנועדו בשביל לקבל תנועה במהלך לטווח ארוך והאחרונה אחרים שמטרתם להביא את התנועה מהר ולמרות זה אסטרטגיה היא לבצע: (משך תקופות קצרות). הראשון מצאנו אלה האסטרטגיות מנותבות למשוך את העיתונות ואת הזוחלים או העכבישים של מנועי החיפוש; בשלב השני, למצוא אסטרטגיות אלה שנועדו להפוך פרסום באינטרנט (שנקראת adwords, רכישה של באנרים, הודעות אינטראקטיב, וכו ‘.) או של השידור. לא להתעכב על מאמר זה החליטו בזה ואז להראות להם מאוד בקצרה כמה אסטרטגיות אשר מבקשים למשוך את תשומת הלב של התקשורת או מדיה (התומכים באופן מיטבי, מהימנות ואמינות מפנה אליו על ידי צדדים שלישיים באתר האינטרנט שלך?): לבצע ביקורות של מגמות, חברתי וכלכלי ו/או בעיות זה ליצור מחלוקת או החדשנות, אשר הם בעלי ערך עבור הקהל מזוהה באופן מלא בתנועה היעד ולמקד אותם בחלק הכלכלי שלהם בהתאמה , פוליטי, עסקית, חברתית או בידור עבור העיתונות או אמצעי תקשורת אשר הוא רוצה למשוך את תשומת לבו (ואני לא התכוונתי לכתוב מאמרים כאלה). לדוגמה: עבור אתר של מכירות פומביות נדל ן הצליח למשוך את תשומת הלב של עיתון מקומי בצע סקירה של מכירות פומביות אלקטרונית הנדל ן באמצעות האינטרנט, להיות מזה מסורתי בי משהו בעיר. הם למדו, לקרוא ביקורת זו, יצרתי קשר באמצעות דוא עבור ביצוע ראיון שלו סעיף הנדל ן של מכירה, רכישת נדל ן.

כתוצאה מכך שהיום לקח לי ראיון בעיתון המקומי היה גידול של 75% של ביקורים באתר של נדל”ן הדגמתי, שהושגה 65 אנשי קשר של הקונים הפוטנציאליים אשר רצה לרכוש את הנכס שלך דרך מערכת המכרז שנערך מספר המכירות של נדל ן. אפקט זה לא רק קשה ביום הפרסום אבל זה יורחב עוד מספר שבועות. לבצע ניתוח נתונים סטטיסטיים. תמיד למצוא דרישה לפי נתונים סטטיסטיים מאז המספרים הללו לחשוף מגמות או דפוסי התנהגות שיכולים לעזור לנו טוב הוא להציל או לזכות בכסף או לפחות כדי למטב את קמפיין. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את טבע. לדוגמה: אימייל שיווק סוכנות יכול לחשוף מחקר סטטיסטי איפה הדו ח את אחוז היעילות דואר אלקטרוני לשלוח דואר אלקטרוני קמפיין שיווק ולסקור את הביצועים שלהם ומחזירים את יחס ההמרה. זה יכול למשוך E-משווקים רבים או מקצוע אחרים של שיווק לפני ellös קמפיין בנוסף שאתה יכול גם למשוך את תשומת הלב של כל עיתונאי שרוצה לכתוב מאמר לעיתון המקומי או באינטרנט על הגשות דואר אלקטרוני לא רצוי או לא רצוי. לבנות תיק למחקר. במקרה של המחקר הוא באמת בו כפתיון מעורר תיאבון לעיתונאי המבקשת איזה נושא לכתוב את הטור שלך. חקר מקרה הוא סיפור שמתועד ועובדות של אירוע או קורה גם קמפיינים, יישום, עסקים או לחוות. זה חייב להמשיך להיות מעניין דוגמנית תוצאות פתרון אתגר. לדוגמה: מסמך חברות רבות שלהם חקרי מקרה של אסטרטגיות שיווק מצליחים או. זה היה כישלון, המציין את הגישה של הבעיה הנזכרת, עשה המתודולוגיה ואת התוצאות שהושג מנסה להשיג את הפתרון הטוב ביותר. אם משהו למד גם הוא בדיוק של מחקרים אלה. מי שנמצא באותו סקטור או פוטנציאל הלקוח תוכל לבקר באתר האינטרנט שלהם כדי להסתכל על זה או להוריד אותו, ובכך ליצור מוסמך וכן למשוך תנועה תשומת הלב של הכתב או עיתונאי או המורה. ניתן למצוא של טופס זה אסטרטגיות רבות שתורמים עלייה של טופס יעיל יותר את התנועה שלנו מוסמך תמיד למען האינטרסים של למשוך את תשומת הלב של אותם עכבישים או הזוחלים, אמצעי תקשורת, פוטנציאל הלקוחות ולהבטיח לכאן שיעור הטוב ביותר של המרה המסייעות לנו כדי לקבל הכנסה גדולה או אנשי הקשר עניינך.