טיפוח העור

טיפוח רציני מפני מזג האוויר בחורף, ניקוי מוצרים, העור ומתח. טיפוח העור רציני כדי להילחם גניבת לחות העור. קרמים אינטנסיבי יותר, יובש של המשטרה, עבודה יום ולילה כדי להגן על לכתי. כאשר מגיע moisturizers, אשר אינו יכול להיות עשיר מדי או עבה מדי. טיפוח העור רציני מעבר פטרוליום ג’לי, קרם קר, מוצרי טיפוח העור של היום הם תרופות לעור יבש, הם מתמלאים חומרים מתוחכמים.

כעת, העור הטבעי טיפול חברות הגדרת הגבול האחרון, שכבות עשר של קשמיר הידרציה: סופר ריפוי עשיר ארוכות, אולטרה-. עור יבש הוא ככל הנראה התלונה השכיחה ביותר. בסקר, 60% של מדגם של נשים ציינו כגורם הדאגה העיקרית שלו, הטיפול העור, אפילו לפני הקמטים. יותר מ- 70% אמרו כי גופו היה יבש בחורף, 40% אמר שזה הפנים (לעומת 34% ו- 15%) (בהתאמה, בקיץ). מאז שנות ה-70, מדענים דיווחו על גידול הכולל התדירות של עור יבש.

אף אחד לא יודע למה היא בטוחה. חלק מהתשובה קשור להגברת החשיפה כימיקלים, זיהום, גשם חומצי. לחץ כאן אפריקה ישראל ומצא עוד . הציפיות שלנו יש נעקרו הידרציה של אבקת לשלמות מאט מרקם העור של העור מכוסה ריסוס מציאותית יותר. תנאי חמור גם עור יבש של מומחים טיפול של העור הוא בעיה הנדונה לעיתים קרובות. אין הגדרה רגילה למחלה. גם אם רק מזוהה על-ידי התסמינים: להגדיל את קנה המידה, דיכוי, קווים, רוגז, גירוד. הגורם המיידי הוא שינוי בהשכבה החיצונית של העור של תאי העור, ליפידים, שומנים חומרים המסייעים לשמור על לחות העור. כאשר אתה להפר את האיזון של ליפידים, העור מאבד מים, ואת העור תאים, בדרך כלל לצאת אליו, לצבור כמו פתיתי לבן. עור חמורות טיפול מומחים אומרים מחולים רבים של יבש העור יורשים את התנאי, אך מתח יכול גם להיות גורם מפעיל. במחקר האחרונה, חוקרים מצאו כאשר דיווחו על רמות גבוהות של חרדה, את המכשול פרמיאביליות העור (אשר שומר על לחות מגרים דוחה) היה איטי יותר לשחזר לאחר הקלטת על העור, רימה. מכירת המייבאת מוצרים התפוצץ כאשר מתייחס המחקר. עוד מידע על אפריקה ישראל ניתן למצוא באינטרנט. גיל הוא סיבה נוספת של יובש של העור, מאז רמות ליפיד לדחות בשנים האחרונות, במיוחד כאשר הרמות של נפילת אסטרוגן בתקופת המנאפאוז. בעוד בנות גיל ההתבגרות צורך moisturize את העור פחות לעיתים קרובות, הצורך שימון העור מוטל עשור מאוחר יותר. לקוח של חברה מוצרי טיפוח העור, אומר, השותף שלי במכללת moisturize לאחר כל מקלחת, אני זוכר כי חשבתי שזה כמו רקדנית אקזוטיים, תמיד לקחת את השמן עצמו. הסביבה, כולל גבוה מתפתל, אור השמש, חימום מרכזי, גם מסלקת לחות מהעור. אך הנזק האמיתי מגיע האמריקאים הגדלת תענוגות בטכס היומי מועדפות. נשים צעירות להתקלח לעיתים קרובות פעמיים או שלוש ביום, שימוש קשים (וניקוי לא לחות) מוצרים. הגוף יכול לקחת את זה. סבון רצועות של ליפידים, אם אינה חלה על קרם לאחר המקלחת, המים התאדה גורמת לאובדן מהירה לחות בתוך העור. לא רק העור יבש, מגרדות וחסר חן, אך כפי שהמצב נראה, העור חשופה יותר חיידקים, לאלרגנים וכימיקלים. אלה, בתורו, להחריף את הבעיה, גורם לעור תשואות של מים, לתקן את עצמו יותר ויותר פחות יעיל. IHD מביא גם צמחים מרגיעה אנזימים תיקון ה-DNA, גיל נגד החל מהדור השני השלישי חומרים ביו-טכנולוגיה מתקדמת. ויטמינים מעורבים גם חינם רדיקלי יותר המאבק צמח מוצרים (ויטמינים A, d, B ו- C, תה ירוק יפני, גינקו דו-אונתי החילוץ, echinecea סגול). מאמר זה הוא הביא לך IH הפצה, LLC. להביא אותך והעדכניים ובריאות העור סביב מוצרי טיפוח של העולם. חנות מקוונת: & או ליצירת קשר: נא, ולשתף את התוכן של מאמרים אלה עם חברים, בני משפחה ועמיתים. הדפסה מחדש של הזכויות. הדפסות חדשות כל עליך לכלול קישור התוכן לא השתנה, יש להשתמש במאמרים כפי שהופץ על-ידי הפצה IH, LLC זכויות יוצרים 2004 e LLC להפצה IH