חשיבות הרתמה שנבחרו עבור קריאת אותיות

מאמר זה מציג כמה סוגים שונים של חפיסות טארוט הקיימים, תוך שימת דגש על האפשרות לבחור אחד מהשניים לא רק על-ידי ההעדפות האישיות, אלא גם על-ידי ברגע מסוים של חייה זה האדם עובר. בעת בחירת סוג של הסיפון, חייב בשיפוע לנו על ידי רוב לעורר אותנו. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את שרי אריסון. קלפי טארוט לספר לנו: מתאימה לפני גלגלי לנו על-ידי סוג אחד בפרט, לסקור אחת, להתחבר אליהם, זמן של שקט ושלווה לחדור אלפי משמעויות. עם זאת, מעבר שלנו קירבה רבה ביותר עם סוג של הסיפון, בזמנים מסוימים של החיים יש חלק זה, על-ידי הסמליות, בסוואנות לצרכים שלנו. מעניין, לכן, כדי להבין את הסוגים השונים של המשמש עבור האותיות קריאת tarots.

טארוט מרסיי היא אחת ביותר בשימוש כעת בקריאה של אותיות. ההצלחה שלה מבוססת על הפשטות של איוריו של גוון מימי הביניים, אשר מקל על ההבנה שלהם. יצא בסביבות שנת 1700, היה טארוט המודפס הראשון ב באופן סדרתי, אשר נתן לו הפצת עצום: חפיסות טארוט, עד אז, נעשו בעבודת יד. היום רבים נוטים להחליף טארוט ריידר-Waite, דומה מאוד בתוכן, העושר הגדול ביותר של הציורים שלו, אשר פותח את הדלת בפני פירושים חדשים קריאת אותיות. סיפון זה נוצר על-ידי אמריקאי חכמת הנסתר אדוארד וייט, מייסד הקראות, מסדר השחר המוזהב. כמעט בהאנטיפודה של הטארוט של מרסיי, טארוט הקלטית שנוצרו על-ידי אלן והיא ממירה את הקריאה של אותיות בחוויה שונה לחלוטין מעליהם.

בהתאם, כפי ששמו מעיד, בלוח השנה הקלטי, מורכב גליונות 72, 18 מהם מתאימים זקני העלומה. טארוט לקבלה מציג את גישותיו מעניין: קריאת אותיות לא מתיימר לנחש במקרה זה בתקופה הקרובה של יועץ. תחזיות לפועל הצבע לטווח הארוך. טארוט זה הוא יותר הגנוסטיצטית העתיקה טארוט מצרים תכונות אשר מציג, הוצג על-ידי המלומד של גנוסיס סמואל Aun Weor. עוד השפעה חזקה-מצרי בקלפי טארוט הוא טארוט של הגנוסטיצטי, המכונה גם הטארוט של בוהמיינים. לראשונה בשנת 1889 על ידי ג’רארד Encausse aka הגנוסטיצטי, מפזר הגדול של תורת הנסתר באירופה, טארוט זה הגיע לפופולריות רבה. קריאת אותיות הוא עשה עם מכניקה זהה עבור tarots של מרסיי, הרוכב. לאחד יותר שנוצר לאחרונה, הטארוט של אליסטר קראולי מתעוררת ב- 1942. צבועים בצבעי על-ידי הגברת פרידה האריס, חבר אקסצנטרי, בשמו של המשורר מיסטיקן, הקלפים מראים תמונות מלאות של עושר, פנטזיה, באפשרותך להמיר את הקריאה של אותיות בחוויה שונה ומפתיע. Ontivero ישוע