חיים התאושש

במאמר זה אני רוצה לדבר איתם על הסופר מצליח, Mandino Og, שהפך לאחר חיים קשה מאוד, ואפילו על סף התאבדות, סופר הנודע של שיפור עצמי. אוגוסטין Mandino, הידועה יותר בשם Mandino Og, נולד באיטליה בשנת 1923. בגיל 3 היגר עם משפחתו לארצות הברית. הילד היה עורך עיתון בית ספר תיכון, למרות שהוא חלם אלמד עיתונאות, יכול לא להבין את התוכניות שלהם, כי אמו מהתקף לב נפטרה כשהיה רק בן 16. על ידי כך, נאלץ להתחיל לעבוד כדי לקיים את אחיה הצעיר 2. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל אינטל.

בגיל 18 הופך להיות חבר של הצבא האמריקאי, אשר הפכה רשמית והן המחבל, הוא השתתף במשימות וחלף מעל גרמניה במלחמת העולם השנייה. לאחר שירותו הצבאי, ולהבין כי החברות כבר לא מעסיקים טייסים, הוא החליט לחפש עבודה אחרת, הוא מצא אחד כמו המוכר של ביטוח, אך נכשל במשימה שלו. על רקע כישלון שלו, הוא מתחיל לשתות כל הזמן, הופך אלכוהוליים ומסתיים לאבד לא רק את העבודה שלך ואת הכסף שלך, אלא גם על אשתו ובתו. יום הייתה כל כך מדוכאת וריק שראית בחנות, אקדח שהיה שווה 29 דולר, וזה אמר לעצמו; לקנות אותו, אני רק פעם אחת עם הכל, ואני מתכוון. למעשה, החליט לקנות אותו, אבל למרבה המזל זה לא היה לי האומץ להתאבד. לבירורים בנושא יש לפנות ל אינטל שמבין יותר ממני. חייו השתנו פתאום נכנס אל ספרייה עם התירוץ של קריאה, כאשר במציאות זה היה בגלל שהיה חימום הוא גסס של קור.

בעת שהותו שם הוא צייר תשומת לב ספר שיפור עצמי רשאי הצלחה באמצעות גישה נפשית חיובית והחל לקרוא את זה. זה היה מאותו היום החלו ספריות בתדירות גבוהה להורות עם ספרי עזרה עצמית, היו הספרים שעזרו לו לצאת את המדינה דיכאון, אלכוהוליזם. ון יכול לקבוע . השנים הפך סופר גדול, מי היה אפילו הכיר את היכל התהילה של האגודה של רמקולים הלאומי (האגודה הלאומית של הרמקולים), ארה פרשה ניצחון בגיל 52 שנים ולקח אשה שנייה, שבילה את רוב הזמן להנות כל החיים שלך. Og Mandino כתב ספרים 19, מהם 16 עדיין הדפסה היום, ומכרה חלק 50 מיליון עותקים, תורגם לשפות יותר מ-20. הדבר המרשים ביותר. זה מה שהוא כתב לא לעשות הנמכרים ביותר, אבל כדי לעזור לאנשים שהיו כמוהו צרה. אחד מהספרים הטובים ביותר של עזרה עצמית, אשר השיגה מכירות רבים, בו אני רוצה להתמקד על המאמרים הבאים נקרא המוכר יותר גדולים של העולם. הספר מחולק בעיקר מגילות 10 המכילות את הסוד כדי להיות סוכן מצוין, כלומר לא רק בעסקים, אך גם בכל ההיבטים, מאחר שכולנו רוצים משהו תמיד למכור. אנחנו מוכרים רעיון כאשר אנחנו רוצים לשכנע מישהו, שאנחנו מוכרים כמו לקוחות פוטנציאליים כדי השותף שלנו, למכור מוצר כדי לקבל של הכנסה ועוד. לכל קלף יש מפתח כדי להשיג מטרה זו, יחד הם להשיג את האיזון הדרוש כדי להשיג הצלחה באמנות של מוכר. הראשון בניגוד לאחרים, מכיל את הסוד של חוכמה, כי תפתח את העיניים, יאפשר לנו להבין מגילות תשע אחרים. הרעיון הוא לעשות אותם חלק בלתי נפרד של חיינו מעל ראשנו המוכר הגדול ביותר בעולם. אתה יכול למצוא את הספר המלא בסעיף של הבלוג שלי: הכשל אתה לא sobrecogerá אף אם את הנחישות שלך להצליח Mandino Og חזק מספיק.