תסמונת הפה מסכת סינון אוויר

מבוא. בטווח רחב של פתולוגיות המשפיעות על הפונקציות התקשורתיות אנו מוצאים אחד כי במבט ראשון יכול ללכת מעיניהם של הורים ומורים. . זה ילדים בביה ס עם תשואות נמוכות; קשב וריכוז שלהם הם מטושטשים או לקוי ונראה כי הם אף פעם לא מודע של המחלקה. בבית, בזמן צפייה בטלוויזיה נשאר בפה פתוח, הצטננויות תכופות יותר מהרגיל הלילה ויש נחירות בעת שישן.

אם לילדך יש את המאפיינים שתואר קודם לכן, סביר להניח תסמונת הפה מכונת ההנשמה הנוכחי. מערכת הנשימה. כדי להבין באופן מלא את תסמונת מסכת סינון אוויר דרך הפה, אנו קודם חייבים לדעת את מרכיבי מערכת הנשימה שלנו. מערכת הנשימה כוללת דרכי הנשימה, המורכב חלל האף, חלל הפה, הלוע, הגרון. הרכיבים של דרכי הנשימה העליונות לבצע פונקציות נשימה, לעיסה, בליעה, התבטאות, תהודה, קוליות העיצורים. דרכי הנשימה התחתונה מורכבת על ידי קנה הנשימה שלה, הסמפונות והריאות.

הפונקציה היא במיוחד בדרכי הנשימה. כניסת האוויר בתנאים רגילים, מתבצעת דרך האף, וזה כאן איפה האוויר היא מחוממת, מסוננים, לחלח. ואז האוויר הולך לוע האף (החלק האחורי של חלל האף), Oropharynx (החלק האחורי של חלל הפה), הלוע, הגרון, קנה הנשימה, הסמפונות והריאות שם מתקיים חילוף הגזים. שינויים ויה האוויר העליון. ואז הזכיר כמה מחלות למנוע או ה”בלתי המעבר של אויר דרך האף וגורם תסמונת הפה מכונת ההנשמה. 1. כרונית אלרגיות. 2. סטיה של מחיצת האף. 3. פוליפים באף. 4 הפוליפים היפרטרופית. 5. היפרטרופית שקדים. 6 במעברי האף התנאים לעיל למנוע כי אוויר מסונן, מחומם בחלל האף האלקטרוני נכנס הפה ישירות אל הריאות, העדפה פיתוח תמונות ויראלי. תכונות של מסכת סינון אוויר דרך הפה. 1. ילדים מקבלים הצטננות לעתים קרובות, אפילו יותר מאשר הממוצע (ברונכיטיס, דלקת גרון חריפה, דלקת אוזניים, וכו ‘.). 2. הנחירות להתרחש בזמן השינה. 3. תכופים ריור, לבוא רטוב עם רוק הסדינים בזמן השינה. 4. להישאר עם פה פתוח (השפתיים מעוקל e היפוטוניק) בעוד לבצע את הפעילויות שלהם (למשל.: לראות טלוויזיה). 5. היצרות של החיך ואת הנחיריים מחוסר שימוש. 6. השפה העליונה קצרה ועם חוסר וגמישותו, 7. השפה עמדה לא טיפוסי, הממוקם בקומה של חלל הפה או בין השיניים. 8. ריח שונה או ירד כדי להשפיע את התיאבון. 9. המסכן חמצון במוח, בהפקת גרעון של קשב וריכוז והקשיים הסוגר של למידה. 10. לא טיפוסיות בליעה. 11. הנאום הוא מעורפל עם ריור יתר, sigmatismo הקדמי או לרוחב. הגדרה. עם הרקע אפשרי לייצר הגדרה נכונה של תסמונת הפה מכונת ההנשמה. שינוי סוג אורגני או פונקציונלי להשפיע על דרכי הנשימה יותר גבוה, יצירת קבוצת בתפקוד (תסמונת) אורו-פנים, שלד, זה להוביל את הפיתוח של פתולוגיות בדרכי הנשימה, בגיחות של דיבור ושל למידה. מסקנות. תסמונת הפה מכונת הנשמה היא הפרעה זה עשוי נעלמו מעיניו, אשר יוצרת סדרה של אי הנוחות וקשיים לאיזו דרגה הסובל בשני pathophysiologic הנשימה כמו מיומנויות בסיסיות של קשב וריכוז, אשר בסופו של דבר להוביל הדור של בעיות למידה. ביבליוגרפיה. -פראטר (prater), אר. ג’י, סוויפט, מדריך וו ר של הרפוי של הקול. ברצלונה. ערוך. Salvat. 1987 – Puyuelo, מ מקרים קליניים בטיפול דיבור. ברצלונה. ערוך. Masson.2000. – טולדו,. ש, Dalva, אורטופדיה בלסת העליונה בשיקום Orofacial ולדיבור ל’. ברצלונה. ערוך. מאסון. 2001 תיאורטי הערות, ביקורות: דניאל סילבה א ט פתולוג האוניברסיטה של צ’ילה.