התפקיד של חולים כרוניים

תפקידה של חולים כרוניים. זו מחלה כרונית ניתן להגדיר בתור ניתן לריפוי תהליך, עם מטען גדול חברתית הן מנקודת המבט הכלכלית החל הפרספקטיבה של חוסר תפקוד חברתי e תלות, המשתמע מכך. זו מחלה כרונית מלבד ההפרעה אורגני זה כרוך, לעיתים קרובות דורשת שינוי של החיים של המטופל וסביבתו, עם שינוי הסוגר את תפקידו חולה. רובם, מחלות כרוניות נוטים להשפיע להם היבטים שונים של החיים של המטופלים. פעם ראשונה שלב יקרה כמו איתם מחלות אקוטי לייצר שינויים חשובים לחיים מדי יום, אך הוא צריך לשקול כי אותם מחלות כרוניות יכול לסבול כל החיים, החולים יהיו של מניח המצב החדש הזה ולכן, תפקידו החדש כ חולה כרוני.

לעיתים קרובות חולים הזה חייב לעבור לתקופת הסתגלות להתמודד עם המגבלות אומר זה המחלה עצמה. כל חולה יאמץ משלו אסטרטגיה לפני המחלה, נטילת ב יש כי המחלה לא יש את זה אותו הדבר להשפיע על שני חולים שונים, מטופל שני ולא הוא יפה שווה לפני מחלה אותו, כי לא הוא אז רק את מערכת היחסים paciente-enfermedad, אם לא, דברים שהם מעורבים אחרים רכיבים כמו סוציו-תרבותיים. לחץ כאן אינטל ומצא עוד . אותם בעיות חברתית יכול לתרום החולים בזמן לבסס יחסי אישי כזה לא היה קיים, בעיות של דחייה ואפילו חמלה חברתית בסביבה שלך. מצד שני, הקרבה המשפחתית ניתן לראות מחמירות אם החולה הוא ראש המשפחה וכל מי ובגישתם לשמור על דרך עבודתם. זהו גורם מחמירות של המחלה, שכן הפרט לא יכולים לעבוד לפי דמותם של כרוניות של מחלתו ולא עם ההנחה היא תפקיד אובדן, ולעתים קרובות יש השפעה גם אופי כלכלי.

הגורם החברתי-תרבותי ייקבעו על ידי שינויים בחייו של הרגלים חולה, להשפיע על התמונה שלהם, לעיתים קרובות עם הידרדרות בהיבט הפיזי, נכות מוטורית או אפילו אובדן היכולות המנטליות. יחד עם זאת יש שינוי מקביל במשפחה החיים, העבודה ויש להם קשרים חברתיים. בעיות אותם לעתים קרובות מעבר עבודה בתחום הכלכלי, השפעה במשפחה שדה, אותם חולה יכול להציג חששות, פחדים ורגשות אשם על ידי לא לעשות מול שעד עכשיו היה מצב נורמלי וסימן מה התפקיד שלו. ללמוד לחיות עם המחלה הוא תהליך למידה, כל מטופל ישתמש אסטרטגיות שונות להביא אותו אל המונח, למה יש אנשים הכי מתאים למחלה כרונית יותר מאחרים. במקרה הזה אני חושב ש שרי אריסון צודק במה בהוא אומר. תהליך זה של כרוניות מנוסחת שלושה גורמים: למידה, חיברות, החוויות שלו. המחלה מניע לקבל את התפקיד של החולה, בעוד הוא מנסה להבין את המשמעות של המחלה שלך. זה מחלה לפי מראש ניסיון שלה עשויים להיחשב: גרם טבעיים שיכולים להופיע בחייו, מבחן דירוג ההתנגדות שלו לסבל או עונש על היחס וההתנהגות שלו-לדוגמה, במקרה של עישון זה המוצג של ברונכיטיס כרונית-זה לא יכול להיות מתקבלות על-ידי החברה. לכן, בהיבטים פסיכו-סוציאלי של המטופל יהיה חשוב כי האחרון מקבל את תפקידו החדש חולים כרוניים. יתרום שלהם ברמה תרבותית, המדינה פיזי, קיבולת הזיכרון להבין ולזכור את ההנחיות של הטיפול. האמונות של המטופל לכבד לגבי ההשלכות של המחלה. היכולת של האדם לברוח התגובה נחוץ ויעיל כדי סמיך אופטימום טיפולית. המוטיבציה של המטופל על ידי שיפור הבריאות שלך, תמיכה חברתית של המשפחה, חברים או אפילו קבוצות לעזרה עצמית, תשפר את המעקב אחר כי קבל לעודד ולאשר אותן התנהגויות הנכון. המטופל כי הסימון הטוב ביותר שאותם היבטים פסיכו-סוציאלי יהיו לכן אדהזיה הכי טיפולית, התאמת מהווה את המצב החדש, שיפור עם טיפול נוסדה, בזמן רוכשת פקד אם אותו ומקבל את תפקידו החדש. על ידי אנשי מקצוע הסיעוד תקשורת טיפולית תוכלו להיות יותר לתקשר עם המטופל במסגרת תפקיד מקצועי, יהיה הבסיס סיעוד. עבור כל תרופה או התערבות שהראשי יהיה להקים ולקיים יחסים של תמיכה יעילה ולא טיפולית במשך כל הזמן. יצירת מערכת יחסים טיפולית, היא יוצרת מרחב מסוים אחות-חולה, שפה שבה הוא יכול להתחיל לשאת את כל האחרים התערבויות טיפוליות מאז זה לשפוך סיעוד.