התחל את הבלוג שלך!

שתי סיבות כדי לפתוח בלוג. יש מיליוני בלוגים באינטרנט והוא כמעט כולם כמעט עם הרעיון בראשו פתח בלוג משלך. למעשה, האומדנים העדכניים להראות כי כל שניה של כל יום מתחיל בלוג חדש! העובדה הכואבת הזאת הוא החיים הממוצע של בלוג 30 ימים. לאחר מכן, מה מיליוני אנשים מתחילים בלוג? התשובות בחיי החלום של עשיית כסף. רוב של בלוגרים חדשים חושבים כי החל בלוג עשוי להיות נוסחת הקסם שבאמצעותה הם המעוניינים לעשות כסף באינטרנט בפעם הראשונה. ולפני הזן הקרב פתח בלוג משלך. שים לב ולגלות כי יש רק שתי סיבות טובות להתחיל בלוג. למעשה: 70% של בלוגים ננטשים בתוך שבועות ספורים לאחר שהחל.

מספר זה יפתיע אותך? לאחר מכן יסביר לך למה: בלוגים רוב להתחיל מתוך כוונה להרוויח כסף. בתוך ימים ספורים, בלוגרים חדשים אלה להבין המתחילים בלוג ולשמור אותו הולך לקחת את העבודה. אחרי הכל, זה לוקח זמן ומאמץ כדי להציב תוכן איכותי בבלוג שלך. לבלות שבוע או שבועיים ומבין בלוגר חדש, כסף לא זורם לעברו. בלוגר מחשבת הזמן שלוקח כדי להציב בבלוג שלו, העובדה היא כי הם לא זכו ולא אגורה ובכל זאת, בדרך זו תוכל לרוץ החוצה את החלום.

זהו החיסרון של הפעלת בלוג. הוא אינו הנוסחה המקודש של עשיית כסף באינטרנט. שקע עבודת תחזוקת בלוג ו צריך יותר יפעל ליצירת תנועה לבלוג שלך. לא רק זה, עליך למצוא דרך להמיר את התנועה לתוך כסף, זה משהו יותר כי מי שאינו יודע בלוגרים רבים. אם אתה מתחיל בלוג דורש עבודה, ואין דרך קלה להשגת עושר באינטרנט, למה כולם שוקלת את האפשרות של הפעלת בלוג? בעוד בלוג יכול לשמש עבור דברים רבים, לדעתי יש רק שתי סיבות מדוע ממוצע אנשים בתקווה להרוויח כסף באינטרנט, צריך להתחיל בלוג: הסיבה מס ‘ 1 כדי להפעיל בלוג: לשתף את תשוקתו. לאחרונה מצאתי אצל חברת טבע אוזן קשבת . בלוג הוא הדרך המושלמת לשתף את החוויה שלך בנושא מי יודע ומאמין בלב. דרך הבלוג שלך תוכל ליידע, לחנך אנשים על משהו, כי באמת מרגשים אותו. לא תמיד ישראל בכר. בלוג פשוט מאוד להפעלה, גם היא הדרך המהירה ביותר לפרסם שלהם רעיונות ומידע לציבור. ועדיין לא הזכרתי את הכסף מילה וזה בגלל הבלוגים הטובים ביותר באינטרנט הם בלוגים על-ידי מישהו אשר תעכב אותם בלי כוונה להרוויח כסף בגלל זה. לכן ערכת הנושא של הבלוג יש תשוקה הבלוגר. יש להם עניין אמיתי בנושא. סביר גם להניח כי הם מומחים אמיתיים אודות מה הם לכתוב או הפכו מומחים בתהליך. כאשר אתה מפעיל בלוג מסיבה זו, שעורכת מוצא את הקוראים חוזרים שוב ושוב כדי לדעת הבלוגר תדווח בקרוב. כאשר הבלוגר משתף אותה חווית ברצון בנדיבות, בהצלחה מקבל מבקרים ו חזור על המבקרים. הצעד ההגיוני הבא הוא קל. אם בלוגר רוצה להיות מתוגמלים עבור הזמן שלהם, הם ליישם במגוון אסטרטגיות כדי רווחים את הבלוג שלך. עם המשרד של זרימה קוראים נאמן, monetizing בלוג הוא לא כל כך קשה. קוראים נאמן באמת להשתמש בכרטיס האשראי שלך כדי לרכוש את המוצר שהומלצו על-ידי בלוגר. (כמובן, באמצעות קישור משותפים!). ניתן גם להניח כי לחיצה על מודעה מ- Google (באמצעות חשבון adsense) או להירשם כמנוי לידיעון שלך. כל זה קל כל כך כאשר הבלוג מתעדכן עם מידע שימושי. כך תוכל להשיג לעיל, לפתוח בלוג עם כוונות הנכון, שיש בלוג נהדר הזדמנות להצליח להרוויח באינטרנט! הסיבה מס ‘ 2 כדי לפתוח בלוג: מיקום במנועי החיפוש. בלוגים הוכיחו להיות אחד הכלים הטובים ביותר הזמינים לשפר את מיקום במנועי החיפוש. למעשה, כאשר נעשה בצורה נכונה, בלוג יכול להגדיל את מיקום במנועי החיפוש של אתר קיים שאינו בלוג. כאן זה כיצד בלוג יכול “להעביר” הדירוג של חיפוש מנועי לאתר אינטרנט קיים. כאשר התחל בלוג ברשת עם נוכחות הוקמה, מנועי החיפוש (גוגל בפרט) באופן קבוע לתת עדיפות העכבישים לבקר בלוגים מעודכן. לכן, פשוט על-ידי הצבת קישור של אתר האינטרנט (הראשי) מהבלוג שלך, תוכל להרוויח הדירוג וביקור העיקריים באתר האינטרנט שלך על-ידי עכבישים. אם הרשת של בלוגים היא קהילה טובה עם מוניטין מוצק, הקישורים שלהם יכול לייצר שיפורים משמעותיים עבור מילות המפתח של הנישה שלך. כדי לסגור… אני בטוח כי אתה משתמש הבלוגים כדי להגדיל את ההכנסות שלהם באינטרנט, אם תפעיל את הבלוג שלך מהסיבות הנכונות. לדעתי, הן שתי הסיבות להתחיל בלוג: לשתף מידע אודות משהו אתה נלהב על זה, או כדי להגביר את הדירוג של אתר אינטרנט במנועי החיפוש. באופן אידיאלי אתה צריך שילוב הראשון, הסיבה השנייה, כדי למקסם את האפקטיביות של הבלוג שלך. פרדי לאון מנהל לגלות צעד אחר צעד על-פי אפס הדרכות וידאו דרך כמו יצירה עסק משלך באינטרנט. בקר במרכז ההדרכה שלנו עכשיו