הריבועים מרתק של לונדון

עיר עם כל כך הרבה עושר תרבותי והיסטורי כמו לונדון עשויה להיות קצת מבלבלת עבור תיירים. עם כל כך הרבה מקומות לבקר, קשה לדעת היכן להתחיל. אם אתם מתכננים לבקר חופשת סופשבוע בלונדון, לנסות לראות גם אולי תדאג לך ולהשאיר את מותשת, בלי אפילו נתקל נהנה התמצית האמיתית של העיר. במקום מבקר האתרים טיפוסי של לונדון, אפשר לטייל הריבועים היסטוריים רבים בעיר, אשר ייתן לך נקודת מבט אקלקטי ורגועה יותר מקום. סודותיו החבויים לעיתים קרובות בהיסטוריה של הארץ ושל רבים קשורים עם דמויות היסטוריות הבריטית. לדוגמה, ראשי ממשלה סטנלי בולדווין, נוויל צ’מברליין התגורר בכיכר איטון. בכיכר ברקלי גם גר שני ראשי ממשלה:. ג’ורג ‘ קנינג, גיבור מלחמה וינסטון צ’רצ’יל, מי שגדל במספר 48.

בנוסף, מוקפים הריבועים של מפעלים וברים בריטי מסורתי, לפקוד את תושבי האזור, זה אתה יאפשר לטעום את האוכל הטיפוסי אל מחוץ לאזור של תיירים. . זה גם כדאי לבקר בכיכר האדומה אריה, על הקצה בין בלומסברי הולבורן, גינה אנגלית יוצאת דופן, אלא גם עבור האוויר של מסתורין. ככל הנראה, זרק את הגופה של אוליבר קרומוול בקבר ליד הכיכר. אל תשכח לבוא הברבור הלבן בר ליהנות בירה אנגלית מסורתית ואוכל! כמו במקרה של, רבים נמצאים בקרבת הריבועים ההיסטורי. אחד המפוארת יותר הוא דורסט כיכר המלון, הממוקם ב מרכז של מרילבון, אשר הקפיד האלגנטיות שלה בשנים 1817 עד היום. למעשה, אם אתה מתכנן לבקר בלונדון, ניתן לשהות במלון יוקרתי, הזמנת הטיול של הריבועים ההיסטורי דרך Splendia, רשת מלונות יוקרה.

במקומות אחרים, לעומת זאת, הסתגלו למאה ה-21, הפכו שטחי מסחר, למרות הארכיטקטורה הבריטית המסורתית. מכיכר סוהו היא אחת הכי יקר בעולם בו עבודה ואת הביתה חברות כמו המאה ה-20 פוקס ותקשורת MPC, אשר שייך פול מקרטני. אוהבי ספרות צריך לעצור על ידי הגלריה Riflemaker ליהנות אווירה צ’רלס דיקנס, היות שמדובר כאן איפה המחבר היה השראה לכתוב על ההיסטוריה יצירתו המפורסמת של שתי הערים. איך תיירים, ניתן להבחין על ניואנסים שונים של העיר דרך הפרטים ההיסטוריים של מלונות או מקומות המבקרים. ההיסטורי ריבועים המארח, חברות ידועות, לא רק המתגוררים בהם, גם חובבי המפורסם של יוקרה. השחקנית ויוויאן לי (ידוע על הופעתה בסרט מה הרוח) התגוררו וכיכר איטון, המלחין הגרמני המפורסם, יוליוס בנדיקט, התגורר שבכיכר מנצ’סטר במשך שנים רבות. הם אלו פרטים קטנים, שמאפשרים למבקרים ללונדון להבין את רוחה של האמת.