העסק האידיאלי בשבילך

"מישהו יכול להיות מושלם על הנייר, אבל זה לא אומר שזה מושלם בשבילך …" רגינה חדש, "סמנתה מי?" אחד הדברים שאנו אומרים כאשר אנו רוצים לעשות כסף בכל עסק היא "עושה את מה שאתה אוהב". בשלב זה, אני לא יכול להכחיש שיש דברים שאני לא אוהב אותי, למעשה, מעדיפים לקחת אותם חלב חמוץ, אבל תן לי כסף. למרות זאת הוא דרך להעלות את ההכנסות, זה עדיין משהו שאני כועס כי אני נמנע, אילו ניתנה להם האפשרות. אבל מה קורה כאשר יש לך עסק אתה אוהב? לא האם יש לך אמר, אבל העסק יש הרבה עבודה, לפעמים יותר ממה שאתה עושה עכשיו. וזה יודע מה החלק הכי גרוע? זה לא כדאי לרוץ.

אם יש לך עבודה ואתה ויתורים מזוהם אחר, אלא עסק אין אפשרות, אלא אם תחליט למכור או להשכיר אותו כיור לאבד ההשקעה כולה. ¿ בשביל כל הדברים האלה? אם אתה מנסה לעשות הוא להרוויח יותר כסף, להיות עצמאי או משהו שלך, עדיף שתלכי חשיבה משהו שאתה נהנה לעשות. שם עסקים רווחיים רבים לתת לך יותר כסף, אני לא יכול להגיד מה הם כי כולנו שונים, אך ללא ספק קיים. כדי באמת להיות עצמאי, אתה צריך להשאיר כסף משהו שאתה יכול לעשות. גם אם אתה מחשיב את עצמך עם כמה מיומנויות, יש הרבה דברים שאתה עושה טוב שאנשים מוכנים לשלם עבורם. בכנס על עסקים באינטרנט, היה בחור שזכה כבר 5,000 $ עם שירות של סלעים צבוע! הם הציעו לצבוע את האבנים מהגינה שלך כדי להתאים את הבית שלך.

ברור אלה שנצברו הכנסה מספר חודשים של המבצע, אך לא מצאתי זרקה 5000 דולר ארה"ב, נכון? והכי מעניין הוא שזה לא עלה על דעתי לחשוב שמישהו ישלם לצבוע את אבני ביתו. בשנת החיפוש שלך תראה עסקים רבים כי באמת נשמע מושלם על הנייר, אבל אולי לא בשבילך. בואו נודה בזה: יש לנו עוצמות וחולשות. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את אינטל. יש דברים שבהם אנו מצטיינים ואחרים אשר סירחון. קורס התרגול יכול לגרום לך פחות או יותר "מוסמכת" של משהו, משהו כזה נופל שומן. פגשתי הרבה אנשים וכל אחד שמחליט מי צודק ומה רע עבורם. אני מכיר את המוכרים מי לצחוק על אחרים כי הם יכולים להרוויח בעמלות שהם רוצים (ולמעשה לעשות טוב מאוד) ולא מעוגנים משכורת קבועה או לוח זמנים. אני גם יודע מי ללעוג הספקים אמרו שהם לא יכולים לעשות כלום ללכת להטריד אנשים לקנות אותם (עד לאחרונה, הייתי אחד מקבוצה זו). אז אם אתם זוכים לראות את "העסק המושלם", נראה שזה משהו שאתה יכול או ללכת כדי לבצע שאתה אוהב. כמובן שאתה יכול להיסחף על ידי כסף, אבל יהיה מוכן ללכת ולהשאיר אותה בידיים אחרות. אני אוהב לחקור, לבדוק ולכתוב. היום אני להרוויח כסף עם זה. אנשים רבים אומרים לי שזה הרבה הרבה עבודה לכתוב ולפרסם. עבודה? עשיתי את זה בחינם במשך שנים, זה באמת לא עולה לי למיין את הרעיונות שלי ולפרסם אותם. עוד מידע על טבע תעשיות ניתן למצוא באינטרנט. אם זה עובד, עכשיו אני רוצה למות עובדים. לעשות משהו לא רק אתה אוהב לעבוד עם יותר התלהבות: זה גורם לך יעיל יותר. תעשה מה שאתה תמיד רוצה לתת תוצאות טובות הרבה יותר, אפילו אם הם אדם מנוסה יותר. כל המוח שלך יהיה בעסק שלך ואתה מצייר רעיונות ודרכים לשפר את זה תמיד, וגם בהנאה. מצא את מה שאתה אוהב. ספר לכולם. תוכלו לראות שחלק יחשבו כמוך רוצה את עזרתך, פלוס זה יהיה מוכן לשלם עבור זה. רק עם האינטרסים שלך ותחביבים, אתה יכול לעשות הרבה דברים. בצע את הקישור, רעיונות עסקיים בשבילך ללכת להתכונן כדי ליצור משהו שלך. שווה ולוקח אותך איפה אתה, אולי לא. יש רק דרך אחת להגיד.