היתרונות העיקריים של הפועלים CISS לעומת המוכר

עכשיו דמיינו את הפעולה היעיל של כל ארגון חברה או סוכנות אחרת ללא ציוד משרד המתמחה לא. המדפסת היא כנראה השני השכיח ביותר אחרי של המחשב. עם זאת, נראה בעיה קטנה – רכישה של מחסניות. ניתן כמובן לקנות מחסניות חדש בכל פעם, אבל זה מאוד יקר עבור חברות גדולות, וגם לשימוש ביתי. כך מבטיח לקנות מחסנית refillable או CISS.

CISS (מערכת רציפה אספקת דיו) – הוא מכשיר מורכב של כלי שיט של התורם, כמו גם ערוצים שדרכם הובלה של דיו על יחידת ראש ההדפסה. המדפסת מגדיר מחסנית מיוחדת, כבל הסרט קשור אליו מן מרותך לכל הערוצים האחרים, שכל אחד מהם מוביל תא מסוים עם דיו. קיבולת דיו לא הרבה מקום. הוא ממוקם על רמה כמו המדפסת. היתרון העיקרי של המכשיר הזה הוא שאתה יכול למלא את המיכל עם צבע, בלי לעצור את העיתונות. וזה מאוד חשוב. פשוט לפתוח את מכסה כל תא עם צבע מסוים באמצעות מזרק נפרד extrude הדיו. הליך זה מבוצע עבור כל צבע. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של אינטל.

זה הכל. בכל הנימים של כל הזמנים הוא הצבע לחות ראש ההדפסה וגם מגן עליו מפני ייבוש, אם אתה, למשל, במשך זמן רב לא להשתמש במדפסת. מחסניות למילוי חוזר נבדלים CISS שהם משמשים כמכשיר עצמאי. למילוי מחסנית נמחק לחלוטין המדפסת, ולא בגלל CISS, אשר "אוכל" צבע באמצעות הכלים. מחסנית refillable מצויד פילטר מיוחד כדי לנקות את הצבע, וזה הרבה מגדיל את משך החיים של המכשיר. יכול refillable ו מדפסת דיו רגילה. עם זאת, להשתמש בשיטה זו יהיה לא יותר מ 3-5 פעמים. מאז ראש ההדפסה מתייבש, דיו היא שאינם פונקציונליים. לכן אנחנו צריכים לקנות חדש, מי מצפה גורל דומה. ומה עם מחסנית מילוי לשימוש חוזר ולא מתדרדרת איכות ההדפסה. לכן כדי להדפיס תמונות תמונה או כל תמונות אחרות של מיכל זה לא שימושי. דיו עבור מדפסות צילום, אומרים Epson Stylus צילום, אשר להדפיס תמונות עם עלות הרחבת גבוהה מאוד. שימוש CISS עבור EPSON, אתה לא יכול רק לחסוך כסף, לעומת זאת, להשיג את אותה איכות של הדפסה, ושימוש אלה מחסניות. אל תשכח לקנות יותר איכותי דיו EPSON CISS עבור מחסנית או refillable. עבור כל מודל של המדפסת (CANON PIXMA, Epson, וכו ') הוא סוג מסוים של CISS. שלומי בסון בהחלט מביע דעה מלומדת. לכן להקדיש תשומת לב מיוחדת זו כאשר הבחירה של המכשיר. באתר שלנו תוכלו להכיר בצורה מדויקת יותר עם העיקרון של CISS, לרכוש חומרים הקשורים (נוזלים כביסה, ערכות של חלקי ועוד). משלוח מידע בוצעו במספר דרכים: אתה יכול להרים את הסחורה ישירות למשרד שלנו לקבל בדואר, שירות שליחים או כל שיטה אחרת נוחה עבורך. כל השאלות שלך ניתן להבהיר באמצעות משוב.