היסטוריה של יצירת מנופים מנופי סימולטורי ברוסיה

הייצור המקומי של העגורנים מקורו של 1934 ואילך, כאשר הצמח “קרסני metallist” שוחרר מנוף המשאית הראשונה שלו. זה היה רכוב על הרכב “I-5” והיה עומס קיבולת של 1, 5tn. באותן שנים, השימוש עגורים היה מוגבל לקידמה בקשר nejekonomichnost’ju של המצאות חדשות, כמו גם את כושר נשיאה נמוך. עם הופעתה בשנות השבעים בתוך המנגנון של עגורים, מפעילים הידראוליות, עגורים, פלדה השתמשו בבנייה. עם התפתחות הטכנולוגיה הם שיפור, למצוא יישום נרחב בעבודות הרמה ובנייה. כיום ישנם דגמים רבים של העגורים קיבולת שונים (60t, 90t, 120, 150t, 200T, 250t, 300T, 350t, 400T, 500t). זאת בשל השימוש המירבי של משאבים ושלדה קריין.

הפופולרי ביותר יש אוטומנופים עם קיבולת של עד 50 טון, MAZ משאית, KAMAZ, זיל, השתמשו לרוב בבנייה. אולם, עבור מטענים העמסה-פריקה-marker ו מנופחים להשתמש עגורים עם הרמה קיבולת של 50 טון ומעלה. היום השוק מיוצג על ידי מנופים מרובים מודלים. אחד הפופולריים ביותר הוא המותג קריין «Ivanovets» המשלב יעילות ופונקציונליות. איכות שלה זה הוא מסומן פרסים בינלאומיים, כמו גם עם תעודות של אינטרנשיונל מתמחה תערוכות. עוד פופולרי היום הוא מודל עגור “גלית, רכוב על משאית-מארז KAMAZ ו MAZ.

בום טלסקופית באורך 9 מ’ 31 מבטיח ניידות ויכולת תמרון של העגורן. למרות המשאית בגודל קטן יחסית “גלית” שלא עונות טעינת מרווח יותר. הוא לגמרי המתמודד יפה עם אתגרים בשל האפשרות של המינויים הבום. במקרה הזה אני חושב ש טבע צודק במה בהוא אומר. גדול עגורים נייח מאבדים את מאפייניו על ידי כביש בנייה מנופים התמרון קריין גרוב, קאטו. לכן, רוב הארגונים בקרב מגוון רחב של מכונות מיוחדות לבחור לעבוד עם אחד מכונות משולבות, לדוגמה, נקטו כדי השכרת מנוף.