הזמנה של כרטיסים לתיאטרון, קונצרטים, מופעי קרקס הציג

רק לפני כעשרים שנה, כרטיסים לקונצרט של אמנים מפורסמים, הופעות לילדים ופעילויות אחרות היו להילקח דרך חבר או לרכוש ביד, עומדים בתור במשך שעות. לענייננו, רב של צפת הוא הכתובת בשבילך. ואלה מדהימים אלה תור באורך של קופה עבור כרטיסים לתיאטרון הבולשוי אחרים ידועים התיאטראות היו תמיד על מה יגידו הישן ממוסקבה. תיאטראות החיים לאורך השנים מעט השתנה: תיאטרון הבולשוי, כמו קודם, לשחק "ג'יזל" ו – "אגם הברבורים" התיאטרון עדיין לקנות כרטיסים לנק ב "ג'ונו אבות", מופע של "האמן ומרגריטה" בתיאטרון Taganka במשך יותר מעשרים שנה, אוספת את אזלו. עם זאת, מעריציו של התיאטרון המודרני מתמודד כבר לא את המורכבות של רכישת כרטיסי תיאטרון. יש לך את ההזדמנות כדי להזמין כרטיסים לתיאטרון הבולשוי של סאטירה, או, פשוטו כמשמעו, מבלי לעזוב את החדר – עכשיו הוא יכול לעשות בזכות הופעתה של האינטרנט שלנו נשאר אחד הסמלים העיקריים של האמנות במדינה שלנו, המגולמת על פי מיטב המסורת של התרבות המוסיקלית הרוסית. בהקשר זה, אין זה מפתיע כי קונים כרטיסים לתיאטרון הבולשוי במשך ימים רבים לפני ההופעה. עצום ההצלחה מגיעה הופעות אמנים של תיאטרון הבולשוי בבירות אירופה, כמו גם בניו יורק ובוושינגטון.

הרפרטואר של תיאטרון הבולשוי נקבעת על ידי שלושה כיוונים עיקריים. הרפרטואר של תיאטרון הבולשוי – מופת הקלאסיקה של האופרה הרוסית – צ'ייקובסקי, רימסקי קורסקוב, מוסורגסקי, שוסטקוביץ'. אגב, האורח השנה מהופעה בתיאטרון הבולשוי של צ'ייקובסקי של "יבגני אונייגין" יש פתחה רשמית את העונה הלאומית בפריז אופרה. בנוסף, לא במקום האחרון הרפרטואר של תיאטרון הבולשוי להחזיק אופרות קלאסיות חוץ – יצירות של ואגנר, מוצרט, ורדי ועוד. בנוסף, השחקנים המעורבים הזמני בלט הבולשוי רעיונות חדשניים וניסויים מודגש. עד היום, 12 רפרטואר ההפקות פופולרי. ניתן להזמין כרטיסים לנק המפורסם הפקות: "ג'ונו אבות" – העתיק ביותר של התיאטרון, "השחף", "טרטיף", "יום משוגע או נישואי פיגארו" ועוד. אגב, בעונה זו בכורה בתיאטרון מחזה חדש מאת אלכסנדר Morfova "ביקורו של הנשים." בנוסף כרטיסי תיאטרון, אנחנו יכולים גם לספק את הכרטיסים לקונצרט של כוכבים רוסים וזרים.

באמצעות החברה שלנו תהיה לך הזדמנות להשיג כרטיסים לכל אולמות קונצרטים של מוסקבה – Moscow הקונסרבטוריון, קומפלקס ספורט "אולימפיק", הבינלאומי במוסקבה הבית של המוסיקה, כמו גם כרטיסים לקרקס. כרטיסים ניתן לרכוש גם ביום של ביצועים. יחד, אנחנו יכולים לספק לכם כרטיסים לקרקס על Tsvetnoy שדרות הגדול במוסקבה קרקס על Vernadsky פרוספקט. ו לילדים אמהות ואבות ביצועים קרקס ברמת העולם יהיה החג הטוב ביותר.