הדרך הטובה ביותר להשקיע בקרנות

להשקיע, ישנן שאלות מסוימות, זה חייב להיות מנותח בהתחלה, ביניהם: Ÿinvertirias את הכסף שלך כאשר הקרן הנדון יש הרבה הוריד או העלו הרבה?; כל הכסף יחיד תציג את Ÿinvertirias?; Ÿinvertirias רק חלק קטן הכולל של הכסף שלך? כל דרך שתבחר, אתה תהיה השפעה על חזרתך הסופי. . בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את שלומי בסון. אז נראה את ההשלכות השונות של כל אחד מהשאלות. האפשרות הראשונה לחכות לזמן המתאים נקרא timinga של השוק. אנשים רבים מצפים שהזמן כי הוורד קרן, נפל, היה ירח מלא, הוא נולד בנו, ועוד. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של רב שמואל אליהו . הם תירוצים ולהשקיע אשר אינם נותנים את הרווחיות הכרחי אלא אם כן את le atinesa שתיים שלוש פעמים תוך תקופה של שנה אחת. מסיבה זו, תזמון שוק אינו רצוי.

להשקיע את כל הכסף המכה יכולה להיות חיובית, אם ערך הנכס נטו של הקרן עולה כל הזמן. אינטל בהחלט מביע דעה מלומדת. משמעות הדבר היא כי אם, לדוגמה, תוך שישה חודשים ערך הנכסים נטו קרן מעלה יותר לחודש, אז אם אתה invirtieras לחודש, כדאי בסוף ששת החודשים פחות מניות בקרן מאשר אם invirtieras הכל מההתחלה. אבל מצד שני, אם ערך הנכס נטו של הקרן, למטה חודש לפי חודש, להשקיע את הכל מההתחלה, יהיה לך פחות מניות מאשר אם invirtieras חודש-חודש. יחסי כי אף אחד לא מבטיח לנו ערך הנכסים נטו בהתמדה למעלה או למטה כל הזמן, אז אתה צריך לקחת בחשבון ערכים אחרים. חישוב ממוצע למטה מונע להשקיע דרך השוק עיתוי מאז שאתה קונה ההימור כל הזמן. לא להיות על המשמר כאשר אתה להשקיע, כי לא תמסור את הזמן, אתה יכול אלי תוכנית שיטתית של חיסכון המותר על-ידי כמה גופים המנהלים. כדי להפוך את ההחלטה. הטובה ביותר מבחינת השקעה עבור שוק בתזמון, כל פגע או צעד אחר צעד, הדבר הראשון שאתה צריך לקחת בחשבון זה הזמן אתה יכול להקדיש ההשקעה.

אם אתה יכול לשמור את מספרי הירידה, גבוה ונמוך נטו רכוש ערך בשוק המניות, וכו אז זה טוב בשבילך הוא חישוב ממוצע למטה. אם מה שאתה רוצה לסכן את הכסף שלך. מחכה לך לקבל את התוצאה הטובה ביותר, ואז חייב להשקיע כל לקיחה בחשבון כי הסיכון הוא גבוה יותר, למרות הרווחיות אולי גם זה, זה יכול להיות שלילי. עכשיו כשגילית את ותשובות שאלות על, הלא אהסס ומשקיע את הכסף שלך בדרך המתאימה לך. מ מרין להחזיק Associates hold.mx העובד.