האיחוד האירופי

תוצאות העבר ביום שני פסגה של האיחוד האירופי חירום. הפסגה על שם אתה יכול להבין כי מדינות האיחוד האירופי יחד כדי לפתור בעיות כלכליות, איך לייצב את הכלכלה ולנקוט בצעדים הדרושים כדי לפתור את המשבר, כפי שרומז השם – צעדי חירום. אבל כאן הבעיה, מדינות מזרח אירופה, רק מתוך המשבר ביקשו כסף, לא הרבה זה לא מספיק, 190 מיליארד אירו. כן זה עבור המרקסיסטית להתגבר על המשבר צריך לבקש כסף. בוא נראה, כי עבור מדינות מזרח אירופה – זה בולגריה, לטביה, אסטוניה, פולין, וכו ' כלומר כל אותן מדינות אשר אומצו במדינות האיחוד האירופי יש לפחות כמה הלחץ על רוסיה. אבל לתת כסף, כאשר כל המשק הוא טוב – זה דבר אחד, אבל כאשר הם עצמם טובע, זה לא תלוי בו. זה נראה לעזור ולא הכחיש, אבל לא נותנים כסף. מילה טובה – גם לעזור.

לאחר קריסתה של ברית המועצות בארצות הבלטיות היו הצמחים כי הם פעלו בעיקר אוכלוסיית דוברי הרוסית. לאחר הפרו מערביים מדיניות של הצמחים האלה pozakryvalis בעיקר למדינות אלה להישאר עם כלום, עם datatsiyami היחיד מן האיחוד האירופי. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של אינטל. הנה בא המשבר העולמי. צרפת, בריטניה וגרמניה תמיכה של המפיק שלו, כי – הבחירות הוא מעבר לפינה, ואת ציבור הבוחרים אמור לא כעס. אבל מדינות מזרח אירופה חושבים שהם בשיט בסירה אחת, ואת לקחי ההיסטוריה לא רוצה לזכור. למרות לסלף את ההיסטוריה לבלי הכר הם כבר היו. ישן אירופה לא לתת כסף, אולי צריך לשאול את רוסיה רוצה? אם מזרח אירופה התמוטטה, ברירת המחדל, ולאחר מכן – זה לא הדבר הגרוע ביותר המאיימת על המשבר העולמי של אירופה. במקרה הזה אני חושב ש שלומי בסון צודק במה בהוא אומר. אחראי במדינה לראשונה מוזמן האיחוד האירופי, וכעת מסרב לעזור, טוב, כי רוסיה עדיין לא צריך להאשים.

אגב, אוסטריה הציעה לעזור עם כסף, אבל אף אחד לא תמך והיה שקט. אנו עדים חלוקת אירופה עד אמצע באביב נוכל כנראה לראות כמה עמוק המשבר. תחתית המשבר, אף אחד לא עדיין לא הגיע, ומתוך זה אינו גלוי. לזרוק כסף בשנים הקרובות, אף אחד באירופה לא, רוסיה תעמוד ונופלים על שלנו השכנים אשר נותרו ללא תמיכה, כך נראה. כאן אנו רואים מדיניות דמוקרטית האיחוד האירופי. ואת אבחזיה ודרום אוסטיה לא רוצה לקחת. המסקנה מכל הצהרות אלה, כי הוא באמת במשבר רציני, או כפי שהוא במערב בשם "המגיפה של המשבר הכלכלי", אירופה הולכת בצעדים קיצוניים כאלה, ואז להמתין לנו עד כה עומד שום דבר טוב.