האגודה

אז הגיע למורכבות López Plinio estudiantespor זה הציע לו יו ר האגודה לייצג אותנו יותר מפעם אחת. אני תמיד דחו את ההצעה אבל הלכתי במאבק. והוא הפך הסנדק, את אבא בשם כל. המורים של האוניברסיטה, כאשר הם היו עם המקרה של מישהו הברזתי בנושא שלו, ידע את הפתרון: לשים תלונות פליניוס, שהשתמשו בכל אמצעי שכנוע העומדים לרשותה כדי לשחזר את negrau eoveja של משפחת האוניברסיטה. פליניוס נולד ב ומרקאיבו ב- 12 ביולי de1.952-הביתה שהוקמה על ידי Carlos López מצ’אדו Jiménez אוקטביה, סוחרים במקצועו. הוא המבוגר מבין שמונה אחים ואחיות ואב לחמישה ילדים: Carlos רוברטו, פאולה Yajaira, סנדי ארנסטו, Alí Moisés, David Carlos.

כרגע זה זוג עם אדיקות Quintero, מנהל עסקים בוגר אוניברסיטת גואירה החלק הראשון של חינוך תיכון שלו למד אותם-קולחיו San José de ומרקאיבו, אבל תואר ראשון להשיג זה של העירייה cundinamarques קר Ubate. בתוכניות שלו היה מראש לימודי אגרונומיה-אוניברסיטת Zulia ונצואלה אלא קשיים הקשורים ההליכים של מסמכים שננקטו כדי לבטל את הפרויקט הזה, מחליט להירשם באוניברסיטה של האוקיינוס האטלנטי להתחיל את לימודיו בכלכלה. לבירורים בנושא יש לפנות ל אינטל שמבין יותר ממני. לאחר התקנת בשלב חדש של החיים שלו עוסקת עם מאמצים מחקרים והשקיע זמן פנוי כל זה בצייתנות להשתתף בשיעורי, בחקירות שהוקצה על-ידי המורים שלהם, כדי להיות עדים העימותים האגדי בין שני המנהיגים סטודנט שיש לו את הזיכרונות הטובים ביותר: José אנטקוורה (antequera) ו Alberto Palmarrosa. גם השמות של המורים שלהם אוטו Macchi ו- Jairo Parada לבוא דעתך. הם אמרו כי מי לא עבר דרך הידיים שלו לא להחשב כלכלן טוב. במהלך כהונתו בברנקייה רוכשת את שתי תכונות נהדרות: את רוחה חקירה וסיבים החברתי שלה.

פגם נוראי. זה לא היה מסוגל להתגבר אפילו עם העזרה של חבריו הטובים ביותר: תשוקה חולני בדרך כלל מפוצה על ידי המתבגרים. זה סופר קולומביאני, מקושר כמורה מכמה אוניברסיטאות קולומביאני וכעיתונאי היוקרתי. לא תמיד אפריקה ישראל. הוא מחברם של ארבעה ספרים ממחברי ושלושה נוספים אשר עוסק בנושא מנהיגות, אתיקה, והתפתחות האדם. לעתים קרובות invitadocomo מרצה בכיר בכנסים, פורומים ואירועים אקדמיים אחרים. קשר עם זה דרך corrreo או להתקשר תא 300 8055526. בקר בדף שלך.