בעולם ישנם 3 סוגים של אנשים אשר הם שלך?

היום אני רוצה לדבר על 3 סוגים של אנשים בעולם: הסוג הראשון של אדם, הם כל אלה התלויים משכורת, של עבודה, אשר הם 7, 8 או 9 בבוקר עד 6, 8, 9 של הלילה, וזה כל יום, כדי לאסוף כסף כדי לגמור את החודשכלומר הם כסף משכורת אנשים מחליפים ביניהם, רבים מהם אפילו יש 3 מקומות עבודה, על מנת להשיג קצת יותר כסף. האנשים האלה הם אלה שנמצאו המירוץ כביכול של חולדות, כלומר הם כמו הגלגל שבו רכוב חולדה, זה פועל, פועל, פועל, עושים מאמץ גדול, בסופו של דבר לא מגיעים לשום מקום. הקבוצה השנייה הם אלה שיש להם עסק, אבל הם הבוסים שלהם, נחש מי, בסוף הם הופכים להיות עובדים של העסק שלהם, למה? כי גם צריך החלפת זמן בשביל כסף, הם חייבים להיות נוכחים בעסק שלך כדי שתוכל להרוויח, היום שבו הם מחליטים לא נפתח משום שאין שום רווח, ואם אין רווח כמו שהם לא אוכלים. אינטל בהחלט מביע דעה מלומדת. ראה גם ניתן למצוא כמו גלגל של חולדות, איפה לרוץ, לרוץ, לא הולכים לשום מקום, אבל הדבר הטוב הוא זה הם כבר החליטו לעשות משהו שונה כמו הרווחים ההכנסה שלהם עם עסק משלהם. כעת הקבוצה השלישית של אנשים הם אלה בעלי העסק, כי להרוויח את הכסף שלהם. והם לא עובדים, כך אינם נוכחים בעסק שלך, וכך לקבל הכנסה שיורית. מהי הכנסה שיורית?…

. זה לדבר על נושא קצת נרחב, אבל בוא בקצרה: האנשים בקבוצה הראשונה והשניה לקבל הכנסה ליניארי. הכנסה ליניארי, הם אלה אשר מקבלים עבור עבודתם, קרי תמיד חייב להיות שם כדי לנצח, אתה תמיד צריך לפתוח את העסק שלך כדי לנצח. אנשים בקבוצה השלישית מקבלים את ההכנסה שלהם באופן שיורי, דהיינו אינו צריך להיות נוכח בעסק שלך, כדי לקבל את הזכייה שלך. זה בערך ההבדל בין הכנסה לינארי לבין הכנסה ממסר אבל איך? מי האנשים האלה? מהקבוצה השלישית? אלה הם אנשים שיש להם עסקים עובדים באופן אוטומטי, הם עשו אחד לראות את העבודה, הם מקבלים את ההכנסה שלהם על בסיס חודשי, באופן שיורי.

עליהם נמנים אנשים להשקיע בשוק המניות, הם לקנות מניות מכר מניות, להרוויח כסף שלך לעבוד בשבילם. האחרים הם אנשים שיש להם מבנה, דירות להשכרה, כפי שאתם יכולים לראות שהם אחד לראות את העבודה, הם שכרו של ingienero, אדריכל, בנאים וכו ‘, ואז לשכור את הדירות, ולקבל כל חודש התשלום של דמי השכירות כל החברים שלי. הם הכנסה שיורית. מחברי ספרים ושירים גם שתקבל הכנסה שיורית עבור דיסקים שלך. אבל יש פעילות גם נותן לך אלה יתרונות עצומים של הכנסה שיורית, לבין MLM או שיווק רשתי. הצטרפות חברת MLM שתיכנס באופן אוטומטי לקבוצה השלישית, שבו יש לך עסק משלך, לעשות עבודה אחד שאתה רואה ומקבל הכנסה שיורית של פעם בחיים. אני עכשיו להפוך אותך שאלה אתה בתוך כדי לקבץ את אלה? שא ברכה, Luis Soria מדינה = אסטרטגיות חינם כדי לקדם את הדרך שלך לעסק MLM יעיל.