בין חולות מחצלות

פועל על הרקע והתחל להכליב פנטזיה, יצירתיות, תקווה, עבודתו של שישה עולמות שיסקור שתפקע וחול מחצלות. Avenida לוס אלמוס, ב וילה אל סלבדור, מסתירה בין בלוקים שלה שונה מהשכנים שלהם בית: שזה ילך מעיניהם אבל סצנות החזקת חברתית על כן על החזית. ועדיין הארנה חברו הקרוב ביותר, זו מוזרה בית התיאטרון ידוע כמרכז אמנות ו תרבות ארנה, מחצלות. הפנים שלה הכין כוונה להדמיית אמפיתיאטרון. אמצעים מלבינים שלהם בצד עכשיו ריקים ולשהות עליהם הערפל מגילות בבוקר חורף. פתאום עולה וילון דמיוני. הערפל חודר את הבמה, ריקוד יסבך התנועות של דמות פטיט, העברת לנצח אותו עם זה כוננים שאנן – clavas ג’אגלינג שלהם. כמו פעילות זו היה לו מיומנות סודי, הסתתר תחת שמו הספרותי של ניקו.

מאז לפני חמש שנים; ניקו בוחנת, חרוץ, שלהם clavas בעליה מוגן על-ידי האש. את להבות בכפוף עריצות של הרוח ציירו צלליות מהוססת. Clavas לסירוגין באוויר ולא חזרה לידיים שלו, כאשר אחד מהם מעז לעוף גבוה יותר: זורחת בשמיים. Pegboards להבות על עיניו בביישנות האינקוויזיציה של ניקו, עד הלפיד נופל. התחלתי ללהטט ברמזורים במרכז על פי עשר כי רציתי לעזור למשפחה שלי.

לפני כמה שנים חבר ארנה, מחצלות ראה אותי הזמין אותי להצטרף אלי, אומר מנסה לשרטט חיוך. קולות לאחר רקע תמונה כאשר ניקו בא חול, מחצלות, גילה כי האמנות שלו הפך ייעוד ונגיעות של סבל הפך שיקוי שדחפו את ייסוד זה קולקטיבית, העבודה של שישה צעירים, בראשות אנה סופיה פינדו. בשנת 1992, בעקבות הרצח של מריה אלנה Moyano, החלטנו מחצלות וחול הטופס מכיוון שאנחנו לא מאמינים כי כל אשר נבנה בוילה סלבדור, עם כל כך הרבה כוח, ארגון, נהרסו על ידי טרור אלימות, הוא אומר בעוד ידיו נמצאו והם מלווים על ידי צליל כפי שהתנהג בקול. כך הפך התיאטרון קולו של התלונה: כל שחקן הוא להיות אומללים על-ידי הטבע והופכת תיאטרון עם הרעיון של שינוי קיים, המערכת של צדק, הגינות, אלימות. כי איכות חתרנית של תיאטרון היה בבניין אנה סופיה מילדות. מעולם לא יכולתי להאמין בסיפורים של מלאכים או רוחות לא וסבתא שלהם. אבל אחרי כמעט שני עשורים מוקדש לתיאטרון, זה הפך להיות אדריכל העולמות רגשית. עולמות משכבות ויוצרים שתי שורות של פעולה: בית הספר לאמנות ובית הספר מתגלגל. הראשון מתקיים ב- הבית של לוס אלמוס, שבו אנו מקיימים סדנאות תיאטרון, מחול, מוסיקה, קרקס; בעוד אזור אחר היא הצעה קידום התפתחות חברתית, התערבות בקהילה באמצעות אמנות. כך בערים כמו שלנו, של יוצאי הרי האנדים, התיאטרליות הוא חי על בסיס יומי. אין אפשרות לקבל המתנחל שלהם שטח רגילים ולקחת אותו אולם תיאטרון. אנו מחויבים אנו מכנים שלב חיוני, מסביר פינדו. E עשוי אריחי הרצפה ספורט, הנחות משותף, חצרות בתי ספר, במות התיאטרון. החללים שהפך הגיבורים כדי 60 בני נוער, באמצעות עבודות כגון ארנס וילה, אשר מספר את סיפורו של וילה סלבדור;קניון דרכים, שמדבר אלימות פוליטית, אגדות וייצור להטוטנות קרקס, תיאטרון בהיר וצבעוני מאוד, אך היא מפתחת האגדה של איי Pachacamac, אומר מתרגש עם כוונה להביא חוויות אלו ילדים ומתבגרים, אשר כמוה יוכל לשמור בחיים יאנג, השוליה שלו בתוך. למרות שהצופה מקצוע, הוא מזהה את עבודתו של הבמאי טמונה היכולת. חידת עבודתו מבקשת להיות בקשר עם העולם כדי לתפוס אותו, לפרש אותו ולהיות מסוגלים ליצור ייצוג תיאטרלי. אבל התיאטרון גם כמו חידה טובה המזמינה פתרונות לחשוב, כי היא מפתחת יצירתיות על-ידי הטלת e אתגרים לשכנע כדי לפתור אותן. לאחר מכן, אנה סופיה מחליט לאתגר את מעגל גברים צעירים המקיפים אותה, שאת מראה מודגש לא מאוים ב- ההצעה של קבוצות של שלושה ויוצרים תארו לעצמכם אדם אחד יהיה רבע הבא יהיה עליהם לבצע פעילויות יומיומיות משחר עד מחשיך. בגסות קבוצות מתקדמים מה imaginarily כל אחד מהם ביססה את עצמה כמו חדר שינה, חדר אמבטיה, מטבח או המשרד שלך. קצת מותח, אחרים מתחילים בשירותים בבוקר, בעוד שתי הקבוצות עדיין לא יכולים להסכים עליו אחד משלושת להיות כי יסבלו ההשלכות של ממוקם באמצע. בין תנועות קואורדינציה, נבט צחוקם הלועג מועד, לדחוף. בעוד כמה בנות להיפגש רק להשיק גיגלס נבוך. עד אנה סופיה מצליח לסכל את הכאוס. כאוס מול כל הפעלה, מאחר אנה סופיה חשוב לנו לאפשר נוער לבטא את הדרכים אלף המוצעים על ידי אמנות. האנושות הצרכים של משוררים ומוסיקאים כמו רופאים ומהנדסים. להראות להם כל הכבישים הקיימים כך הם בחרו בו הוא נוח ביותר אליהם. בחרתי: תיאטרון, אומר בחיוך, תוך החזקת שחור צמה Jet שקופיות עד לגובה של הכתף, משוכנע כי רק מותו יהיה המעשה האחרון שלו.