בושם ואישיות

הבושם הוא אחד האביזרים התורמים ביותר כדי לבנות את האישיות של כל אדם. לעניות דעתי טבע תעשיות יכול לקבוע . החותם זה משאיר ניחוח במוחו הוא חותם חזק זה ימשיכו לאורך זמן, הרבה יותר מאשר תמונה או קול. כתוצאה מכך, הבחירה של בושם שאנו משתמשים באופן קבוע יהיה זיכרון הכרה שיודעים אותנו, ואת אלה שישתתפו. זה לא עבר לך להריח את הבגדים של מישהו שהוא כבר לא זוכר את זה מיד, בזמן שאנחנו בוכים עדיין יש את הריח שלה? כמו זה זמניות של ריחות ברמה הפיזיולוגית, אם תרצו, צריך לנצל מי אתה רוצה להשאיר המטביע חותם על שאר העם. כל אישיות יש בושם. אני מרגישה טוב יותר.

כך, עבור נשים צעירות, בני נוער, עם זרי פרחים בשמים פרחוניים, הדר הם אלו שמרגישים יותר טוב. במקרים אלה היא לא להשתמש תמציות או בשמים, אבל טואלט, שהוא בהיר יותר. מתוק ובשמים כבד לא מרגישים טוב עם בנות. עבור הספורטאים, ריחות הדרים הם אידיאליים. כמו גם ריחות למציאות: מוס, אורן, מרווה. שוב, במקרים אלה, הטובים ביותר הם הבושם במצגת טואלט או קוזיחל Fraiche.

לנשים שרוצים להשאיר סימן בלתי מחיק על מי שמכיר אותה, ולחזק את החושניות שלהם, על בסיס מאסק או מושק בשמים מצוינים. הניחוח המתוק שמציגים בשמים אלה עמידות לאורך זמן, ההילה שלה יהיה באתר הרבה ברגע היא נעלמה. באופן כללי, באופן אידיאלי מעדיפים בשמים המשלבות את מאסק ב ריח שלה, עם אחרים פרחוני או הדרים – ניחוחות צמחי שניתק מעט הכובד של מושק. עבור נשים אלגנטיות וסגנון, ישנם הרבה ריחות קלאסי זה יהיה לגמרי איתם. הדבר החשוב הוא לא לשים יותר מדי בושם, ולעשות זאת רק באזורים מסוימים של הגוף אידיאלי עבור היישום שלך, כגון בצוואר קצת-, פרקי כף היד, מאחורי הברכיים. אף פעם לא לערבב שני ניחוחות אמיתיים. כאשר ברצונך להשתמש בושם, במיוחד אחד של איכות, מותג הראשון, אין צורך להרוס את שלך זר הנעלה עם ריחות אחרים, כמו זה של בושם deo… רצוי, במוצרים אלה שימוש המקרים בלי ניחוח או עם ריח נייטרלי.