אלימות והתעללות מבוצעים בבית

כשאנחנו שומעים את המילים: התעללות ואלימות אנחנו מפחדים מאוד. במשפחתי זה לא המקרה, לא יעבור. כל מה שאנחנו מסתדרים טוב מאוד. ואנחנו הם תמיד בעד האיחוד. לא תמיד שרי אריסון. את בעלי אני לא, אבא שלי גם, הרבה פחות. אולי אנחנו לא מכירים איזה אלימות היא, אבל זה קבוע, מציאות זה יכול לקרות תוך מספר אינסופי של משקי בית. לפני שאתם מתחילים עם הנושא של אלימות והתעללות במערכות יחסים, יהיה רצוי כי אנחנו יכולים לענות על כמה שאלות: מה אנחנו מתכוונים אלימות והתעללות? איזה סוג של מערכת יחסים כבר עם השותף שלי? מהן הדרכים שלי לאהוב, תביעה? איך אני יכול להגיד.

זה לסביבה או סביבה רגשית של מערכת היחסים שלי? אופן יכול להפעיל או לבטא אלימות משלך? לעיתים קרובות חווים רגשות אשם כי אתה הותקפה על ידי השותף שלך, גם בגלל שלך אתה. descontrolas בנוכחותך? היה להם דרכים שבה השותף שלך, שלך לפגוש אותם בעיות הוא דרך אותם הצעקות, האיומים, ועל -ידי רגעים, בהם להיטים? כאשר אתה להביע את הדעות שלך, השותף שלך לא חשבת, מאפשר לך לדבר היום. במקרה הזה אני חושב ש אינטל צודק במה בהוא אומר. ו כל השנים? . זה שם התעללות של חומר על ידי אחד מבני הזוג? חשוב לקחת בחשבון מהן הצורות של אלימות והתעללות באים לידי ביטוי במערכת היחסים שלנו כזוג. אבל זה מעל הכל חיוני לזהות, מהן הדרכים שבו אני מתאמן כי אלימות, לא בשבילי.

אפילו, אבל לאיש שלי, וסגנונות היחסים שלי. אין ספק כי יחסים של רגשות חזקים, זה הזוג שביצענו, בו אנחנו טובעים סבל ובאהבה. יש גם קישור, שמעצם טבעם של אינטימיות, אנחנו לצדדים גם לחיות את הרגשות הכי מרגש, אבל שובר לבבות. בקשר הטרידו את ההתעללות ואלימות, כולם סובלים. בני הזוג, ו ב אם ישנם ילדים, אותם להרוס הם הפכפכים. אוהב ולסבול אלימות שנראה מושלם עבור טופס קשר כמה משוואה. אינספור גברים ונשים הסובלים ממנו, אפילו לא יודע כי הם סובלים ממנה. חשוב להדגיש, כי הם בעיקר נשים סובלים מכל מה שיש זה או לסבול. אלימות והתעללות הם אינם מגדירים מחלקה או קבוצה חברתית. יחסי עם עשירים ועניים הם רווית מעשי אלימות; ככל הנראה, תחום מה מתייחס בני הזוג. מעשי האלימות מסוגלים לזהות אותם ביד השניה: במקום הזוג, אביו או אמו, ילדים, לחברה, אבל נדיר, לעצור כדי לחשוב על אלימות דרכים ואמצעים שלנו. זה נושא קשה, קשה, אבל לא בלתי אפשרי. רק דרך ההכרה שלנו מעשים אלימים, יכול להתחיל תהליך ראשון של לוקח מצפון ובעקבות כך לרפא ונכונה את היחסים בינינו עוד אהובה. האלימות הזוג באה לידי ביטוי כי אין כבוד לאדם של האחר. ישנם הרבה גורמים זה מונצח. שסיפרתם: הגבר מרגיש את לורד ואדון הכל. מטריארכיה: האישה כמרכז השליטה של מה שקורה הזוג והמשפחה. למצוא גם חסרונות החינוך, אמונות ו העדר בירור הערכים שלנו, מה קובע ולא נותן משמעות הקיום שלנו. לכל אחד אתה אוהב להקשיב תנאי זה מפריע החיים שלנו רגשית; כגון: התעללות, אלימות, תוקפנות, עוינות, ציניות. אבל הם בדיוק אלה צורות ודרכי תקשורת אותנו שמתאפשרים ביחסים מלאים בכאב וסבל. התעללות ואלימות בתוך הזוג יש השלכות לא רק במישור של יחסי הגומלין. במובן של הפרט שלי כוחות, ההנאות. אבל במובן רחב יותר כמו המשפחה, החברה, שלה בנזקי מזיקים באופן מפתיע. פרודוקטיביות מעורב בעבודה, התמצאות, התמכרויות, תסיסה התרבות, בריאות נפשית ופיזית של העם. אם יש לך מחזור של כאב במערכת היחסים כזוג, עדיף לחפש עזרה. תודה עבור הקריאה, המשימה והכוונה שלי היא האיכות של חיי הרגש של הנושאים מכוסה מאמרים אלה, אתם יכולים לתחקר את חזונם של העולם, אם ברצונך לשחזר מערכת יחסים אלימה, שמנו לרשותכם החומר אלקטרונית:.