איכות החינוך המודרני

הפסקה קצרה קל בהחלט יותר מאשר אחד ארוך, אך מי שרצה לחצות חפיר רחב מתחיל בקפיצה למרכז שלו. בהווה, עבור מקרה ונצואלה בדחיפות מחייב ארגון מחדש של מערכת החינוך שלה, הצלה שרצו בבת אחת יש איכות טובה של החינוך. למרבה הצער, בשנים האחרונות אוניברסיטאות ציבוריות ופרטיות הרבה הותירו לומר מבחינת איכות אקדמית, עד הסוף, כי לא הם הם הם אימונים, הכשרת אנשי מקצוע של דיסציפלינות שונות עם הידע הדרוש כדי להתמודד עם האתגרים הנוכחיים, להביא את השינויים הדרושים כדי להבטיח שהתוצאות מעדיף את המדינה. דחפים לתת לכן דרך פעולות אשר יכול להציל מצוינות אקדמית, אם ונצואלה באמת רוצה מחוץ morass, כאוס, החינוך בו הוא ממוקם. חברת טבע בהחלט מביע דעה מלומדת. צריך לעדכן את ניהול חינוכי כל הקמפוסים, לסמוך על הרשויות, פרודוקטיבי, חזון, אסטרטגים, מחדשים יודעים כיצד לפרש את המציאות הלאומית, להגדיר את הפרופיל של אנשי מקצוע אשר המדינה דורשת יותר עכשיו, אשר פונה למצב שהיה מזוהה לחלוטין עם מה נקראה סוציאליזם במאה ה-21, הובילה סביבה, לא בטוח בממלכות הסוערת. לא אמור להפתיע אותנו זה אומר, ברור כעת, “האוניברסיטה, ולא מטרה בפני עצמה, היא מוסד שאת המשימה, עבודה תוצאות חייב להיות בשירות ה-התפתחות הרמונית של האדם ואת החברה, נפרד כך תחילה חייבת להגיב, דין וחשבון הקהילה הלאומי אשר המקיף אותו, מימושם” (רמירס ואח)1993).

מעל בהכרח כי עבודתם מוערך כמוסד להשכלה גבוהה הוא. כעת היא דאגה גוברת ויישור לשני הצדדים ביחס הבטחת איכות, שניהם של האוניברסיטה כמוסד, נכון שלהם תוכניות אקדמיות. הם זקוקים האוניברסיטאות שיש מורים יצירתיים, גנרטורים של הידע החדש, אשר משולבים לגמרי הטכנולוגיות החדשות של ה חינוך, מתן מעבר למערכת למידה חדשה, מי שיודע כיצד לנצל את החידושים, כלים אינפורמטיקה ממוזלים. דינמי, יוזם, חוקרים, התמריצים, המורים יודעים כיצד לנצל את היתרונות של האינטלקטואלי והוא נדרש הון יצירתית של התלמידים. מורים, נותן מעבר ליצירת ידע חדש, מתן פתרונות לבעיות הלאומיות, אילו זה אוניברסיטת בחוד החנית של הכשרת אנשי מקצוע אשר באמת מעדיפים את המדינה בפיתוח שלו. יש צורך גם דנו, באמצעות הידע המדעי על עדכניות, מסוגל לתת דרך פתרונות וליצור שינויים שמערבים את הגברת איכות החינוך, הבטחת מה כרגע מלמד כי מה המדינה צריכה.

האוניברסיטאות לא להיות מעוגן מערכות חינוך מסורתי, חייבת להיות חדשנית. מכאן, תן לזה להיות אמר, כי יש צורך שיהיה חינוך איכות גבוהה יותר פוסט הוא דרישה של החברה של היום, ציווי תובעניים העולם שבו אנו שקועים, אשר יצר את דחוף צריך את העבודה של האדם להיות יעילה הרבה יותר, אשר דורש הכנה נוסף. שקול גם לרמות ננסי אלארקון, ריקרדו מנדס, מוסדות להשכלה גבוהה, בפרט אוניברסיטאות לשחק תפקיד בעל חשיבות עליונה היווצרות משאבי אנוש של אטו רוב רמת ביצירת, פיתוח, העברת הסתגלות של הטכנולוגיה כך מה לעשות כדי שלמאחה להיענות לדרישות של החברה המודרנית הופך ציווי אסטרטגי לפיתוח הלאומית. אוניברסיטאות מזוהים יותר כמכשיר של פיתוח ערים, אזורים ומדינות, נחשבים כגורם מפתח כדי להגביר את התחרותיות ואת איכות החיים. %d7%a7%d7%99%d7%a2%d7%94-%d7%91%d7%9e%d7%a0%d7%95%d7%a2-%d7%a6%d7%9e%d7%99%d7%97%d7%94-%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%a7/ar-BB17fX0e#image=7’>בזן. האתגר עבור מוסדות להשכלה גבוהה הוא הפנים עולם שבו מערכות ייצור הם שינוי קבוע. השינויים בתקשורת שינו את הדרך לאחוז מרחקים וזמן, וכדי לפתוח פרספקטיבות חדשות לצורכי הוראה ומחקר. עליך להזדהות ואוניברסיטאות לקחת בחשבון את המציאות כי זה בתוך חברה ידע ולכן דורשים להיות בייצור, יצירת ידע. ולכן היא מאוד חוקית כאשר צוין, חומר זה לעבוד עם אוניברסיטאות, ידע, היבט זה עם זה ערבות מעודכנים, לא ניתן לעדכן ומגיעה יותר, לדעת, ידע נראה להרחיב עד אינסוף, בעוד המשאבים הזמינים נספרים, בקושי כדי ללמוד אודות זה פיצוץ אמיתי. גם מציין לנו כי האוניברסיטה הוא משדר של ידע ומזהה ידע ממד חיוני עבור בני האדם והחברה (Zurita, 1998). הם צריכים להיות ברור האוניברסיטאות, רשויות שלהם, אילו החברה המודרנית תלויה להגדיל את מידת הידע שלו שידור, יישום, פיתוח, בחינה ביקורתית. ידע זה מגדיל בסדרה הנדסית כי אתה הולך הפעלת לקיחה בחשבון. בצדק אמר, כי לפני המציאות הקודמת, יש לדרישה גדולה יותר מאומן כראוי לדעת, להבין, ופועלים תופעה מורכבת של המציאות החברתית, שילוב אלה כלים ופרוצדורות נדרש מלווה קיבולת גדולה יותר של ההפשטה ואת מאסטריות חזק יותר של טכניקות סימולציה של כל מיני (הררה, 1998). ל בעניין זה, ננסי אלארקון, ריקרדו מנדס לנו דומה אומרים אותו דרוקר פיטר מאוחר (1994), “השינויים הגדולים אירעה בשדה של ידע, האתגר הגדול ביותר הוא חינוך שכן בתקופה הקרובה זה ייקח משכילים אנשים שונים באופן שונה מאשר כפי שהוא נעשה היוםעם יכולות מתאים כדי לעמת ולפתור מצבים חדשים בסביבה המשתנה במהירות. תחומי ידע וחינוך האופייניים האוניברסיטה, אם כי לא באופן אקסקלוסיבי, ומשפיעים לכן השינויים המשפיעים עליהם ישירות בותפקודיו אקדמי של הוראה ומחקר. בצמיחה מתמדת של שינוי כוחות אוניברסיטת לעשות מאמצים רבים כדי לשמור על תוקפו (Ayarza, 1998). לבסוף, לקחת בחשבון איכות ההוראה, ותוארה להשגת מקצועי או טכנאי ברמה גבוהה יותר הדרכה. עם זאת כדי להיחשב איכות, הוראה חייב לעמוד בדרישות הבאות: 1. ההוראה תהיה איכות אם הוא מצליח לענות על הציפיות של הבוגר להיות טכני, מקצועי, תואר, בוגרת או לתארים מתקדמים. הציפיות מתייחסים רוחני, מעמד גבוה, ניעות חברתית ופיתוח ההכנסות גבוהות יותר. 2. הוראה תהיה איכות אם הוא מצליח לשפר את הביצועים בעבודה של בוגרי דרך פיתוח הכישורים הדרושים על-ידי ארגונים וחברות. 3. הוראה תהיה איכות אם הבוגר מסוגל של תרומה אפקטיבית לחברה, לתרום שלהם התפתחות וצמיחה כלכלית וחברתית