איך לשמור על הלקוחות

מי היה זה כי אמר “הנו שהלקוח תמיד צודק”? טובה עבור אלה מכם אשר לא יכולים לעבור את היום בלי ידיעתו היה H Selfridge גורדון, המייסד של החנות, מרכז התערוכות ארל’ס קורט, לונדון. שאלה אני רוצה לדעת הוא, האם אי פעם תעבוד עם לקוחות כל יום, אם כן, היה מעין הקודש?? תנו לנו להיות מציאותי, לקוחות יכולים להיות ממש כאב ראש. להזיז שמים וארץ עבורם, להגיב על גחמותיו, יהיה זה נותן שלך זמן לשלם עדיין מנסה לדפוק את המחירים שלהם כלפי מטה. רק כאשר עשית את כל זה, הם יוצאים לך, הוא מתחיל לקנות אחד של מתחרותיה. האם לא ניתן בימוי חברה להיות הרבה יותר טוב אם אין לך לקוחות? ובכן, כפי שאנו יודעים היטב, אנחנו עושים כי צריך הלקוחות, רבים מהם. אנחנו רוצים להישאר איתנו, רוצה לספר דברים טובים אותנו לאנשים אחרים. לא תמיד אינטל. אנחנו גם רוצים לשלם לנו על זמן, לקבל את העובדה כי אנו יכול להיות קצת יותר יקר יותר מאחרים.

אז, איך לעשות את הנס הזה? הוא מת באמת קל, רק יש לקחת בחשבון שני גורמים: להיות אמין, להיות מנומס. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את טבע תעשיות. ראשית, בואו לשקול מה אנחנו מתכוונים להיות אמין. אמינות היא אודות המוצר או השירות שלך על-ידי עושה מה שאמרת שתעשה. מדובר בשני חלקים, החלק הראשון הוא: לעשות את זה נכון הראשון ועושה את זה בזמן. אם אין אפשרות לקבל הסיבית הימנית, ואז תהיה לך בעיות גדולות. הלקוחות מקבלים את השגיאה מדי פעם, אך הם רבים, כי הוא היה, אז אנחנו הולכים להסתכל קצת יותר אמינות.

באנו דרך ארוכה בשנים האחרונות מבחינת המוצר ואת האמינות של השירות הבסיסי. כיום כאשר אנשים קונים מוצר או שירות אשר ממתינים להפעיל. לא לקנות מחשב, מכונת כביסה או מכונית ודאגה את שעשויים לא לפעול. אתה יודע שזה יהיה. אתה גם יודע כי אם לא, ניתן להחליף מבלי להתלונן. הדבר היחיד הוא אם אתה נותן זה סוג של אמינות בעסק שלך, אל תצפה לקוחות בראוני נקודות, מוגבלים ל- לקחת את זה מאליו. בו סביר יותר להניח כי תגית בו אמינות הוא בסכנה (וזה החלק השני) מה כמה עדיין רואים כמו עניינים בעלי חשיבות פחותה: * להשאיר את הטלפון בחזרה כאשר אמרנו לנו לעשות זאת; ** אם לא סופק כאשר אמרנו לנו לעשות זאת; ** אם לא נשלח מידע כאשר אמרנו לנו לעשות זאת; ** לא כללה למשהו אחר, כאשר הוא אמר לנו שהוא יעשה זאת. האירוניה היא כי חלק מהלקוחות לשקול לעתים קרובות כשלים אלה כרגיל למדי. עם זאת, האנשים האלה לא יישאר איתך, לא אומר דברים טובים אודותיך לאנשים אחרים, הם מתלוננים על המחירים שלהם. אם אתה אומר שאתה הטלפון של לקוח החזרה אחרי 17:00 טלפון לפני 16:00 לא למחרת. אם תגיד למישהו שיחה בין 9 ל- 12 ולאחר מכן בצע כל דבר אפשרי לוודא כי מישהו קרא יותר תשעה 12. לא חושב לרגע להתקשר ב- impresses שעות 1155 הלקוח, שכן אין זה המקרה. אז אנחנו הולכים לחזור שקיימות אי הבנות מאוחר יותר: תחילה את המוצר או את השירות שלך חייב להיות אמין, ושנית, מה הוא אומר הלקוח חייב להיות אמין. ;ניר גלעד הוא האיש הנכון . עם זאת, לדעתי, יותר מכל דבר כי יש לך, את המוצר או השירות ואנשיה להיות אוהדים. גם ארגונים רבים שוכחים כי הלקוחות שלהם הם בני אדם ויש מה בני אדם הוא כי לא תמיד החלטות בצורה הגיונית. אתה יכול לקבל מוצר אמין או שירות, מחירים תחרותיים ואמין של זמן משלוח. אבל זה לא מספיק. הלקוחות להסחף על רגשות להם עוזר שדים רבים, אם כמו אתם והם להרגיש טוב לגבי העסק שלך ואת אנשיה. “הלקוחות שלנו רוצים”, שמעתי אותך אומר, “למעט אולי הכי קשה, מגושם האנשים, מי הם אף פעם לא שמח, אומלל שדים גורם חוסר זה פעל?” האם “שמעת את האמירה:” רק אתה מקבל לקוחות ראוי “”? להפעיל את העין שלך למטה ברשימה הבאה ולראות כמה יכול לחייג החוצה. * תמיד יש חיוך אמיתי עבור כל לקוח. ** אנחנו חמימה ומזמינה לכל הלקוחות. * הקשיבו היטב, להבהיר כי אנו מאזינות. * אנו משתמשים שם הלקוח שלנו שם כראוי. נותנים את הרושם כי אכפת לנו. * אנו יש אמפתיה עם בעיות או תלונות ולהגיב במהירות. * מעת לעת לעשות משהו כדי בנועם להפתיע את הלקוחות. * תמיד נמשיך לקיים את ההבטחה שלנו. נותנים את הרושם כי הם כיף לטפל. ** מתייחס ללקוח כפי שאתה רוצה להתייחס, לא על האופן שבו אנחנו רוצים להיות מטופלים. האם כי אז גם עשה את זה? אם יש לך הרבה קרציות כנראה יש לך המון לקוחות כמוך. רק כמה מילים עבור מנהלים ויזמים בכם. הפעל מחדש את המראה מטה ברשימה והחלף המילה “לקוח” על-ידי מילים “עובד” או “אישי נלווה”. רבים יש garrapatasconseguir הפעם? המשמעות של המון קרציות היא הצוות שלך כמוך עשוי להיות מסיק כי הלקוחות שלהם עושים מדי. האם יש לך לב איך העלויות של להיות כל כך מעט? ידידותי? פרסום הרבה פחות או אחרים נדרשת פעולה כדי להחליף את לקוחות אבודים. אולי הלקוח לא תמיד ימינה, אבל אם אתה רוצה לשמור אותם, ודא כי כפי שאתה. גלה כיצד ניתן להפיק יותר עסקים מבלי להתקשר קר!