איך לעלות במשקל עם מטבוליזם מהיר

זה יכול להיות מאוד מתסכל, תחושה כי לא משנה מה פסיקים, כיצד פסיקים, יכול לא במשקל עם חילוף חומרים מהיר. בעוד רוב האנשים יהיו הנעליים שלך, המציאות היא שזה מעצבן באותה מידה כדי להרגיש טוב יותר עם כמה קילוגרמים היית רואה לך שרירים נוספת שרירי בדיוק מה היא עבור אדם הסובלים מעודף משקל, להרגיש שאת רוצה לרדת כמה קילוגרמים. הסוד הוא למעשה פשוט מאוד: לאכול יותר קלוריות ממה שאתה צורב. האם קל יותר לומר מה שלא לעשות את זה, נכון? אני מתכוון לעשות כמה צריך לצרוך יותר קלוריות? גם אתה יכול לאכול יותר מה הם שאתם כבר אוכלים? אני אראה לך כאן מה באפשרותך לעשות כדי להשמין במהירות. לאכול יותר קלוריות. לעניות דעתי רב של צפת יכול לקבוע . אכילת יותר קלוריות הדבר יחיד החשוב ביותר שאתה יכול לעשות כדי להשמין עם חילוף החומרים גבוה. קלוריות הממוצע הוא בסביבות 2,000 קלוריות ליום לנשים, 2,500 לגברים.

עם זאת, לעלות במשקל עם חילוף החומרים מהירה, תצטרך ככל הנראה ניתן לצרוך כ- 3,000 ל 3,500 קלוריות ביום. הערה יש להקפיד על איכות קלוריות, דרך תזונה מאוזנת בריאים, לא של 3,500 קלוריות בלבד Doritos, כפול המבורגר עם גבינה. כי רק אתה חולה, לא יעזור לך לבנות את השרירים. לענייננו, גבי חמו מדרשת הגולן הוא הכתובת בשבילך. אכילת כמויות גבוהות של חלבון לגדול השרירים ופחמימות כדי להגביר את רמות האנרגיה שלך להתמקד. לאכול בתדירות גבוהה יותר. כעת, 1,000 קלוריות תוספות לשלב לתוך הדיאטה היומית שלך אולי נראה קשה אם אתה דבק הרגיל שלוש ארוחות ביום. אז תצטרך לעשות 6 ארוחות קטנות ביום לעלות במשקל בקצב חילוף החומרים גבוה.

שלוש ארוחות ביום הוא הסיבה העיקרית מדוע אנשים רבים עם הקושי לעלות במשקל להיכשל בניסיון שלו. במילים אחרות, הם לא תעלה על קצב חילוף החומרים שלכם. שש ארוחות ביום מבטיחה את הגוף לשרוף קלוריות כל הזמן ארוחה שהיא הוא רב, לא שומן הגוף שלך ואת שריר רקמות. תחשבו על זה, עם שלוש ארוחות ביום, אם אתה בסילוף אחד, פתאום, אתה ניתן לצרוך שתי ארוחות עם פער גדול באמצע אתה מכריח אותך כדי לתת לך מופרזת אכילה. זה אינו רעיון טוב לעלות במשקל עם חילוף חומרים מהיר. שש ארוחות ביום לסייע לך למנוע את הבעיה. הערה: כאשר אני אומר ארוחות, אני מתכוון ל כריך, כגון כריך, בננה, פירות אחרים או חלבונים malted, ועוד. אין צורך להיות ארוחה מלאה בטופס. משקל הדרכה להשיג שרירים בנפח גדול. הרמת משקולות היא שיטה נהדרת איך לעלות במשקל עם מטבוליזם מהיר שיבטיחו כי קלוריות נוספת אתם צורכים משמשים כדי לבנות שרירים חזקים, לא רק כדי להיות שהצטברו כשומן. עבור מי שיש לו קושי צובר משקל, הדרך הטובה ביותר רווח משקל ושרירים המיסה היא להתאמת לשגרה עם תרגילים בסיסיים גדול לכל הפעלה של 45 דקות עד שעה, 3 פעמים בשבוע. להלן מדגם שגרתיות עבור מי שיש לו קושי לעלות במשקל עם חילוף החומרים גבוה: פולשים: 1-3 סטים של 8-12 חזרות העיתונות של בנקאות: 1-3 סטים של 8-12 חזרות חתירה עם בר: 1-3 סטים של 8-12 חזרות של שרירי תלתלי: 1-3 סטים של 8-12 חזרות שוכב הרחבות התלת ראשי: 1-3 סטים של 8-12 חזרות הרמת של עגל: 1-3 סטים של 8-12 חזרות אם ברצונך במשקל ולהגביר את שריר המונית במהירות, זה חיוני כי אתה מוצא משטר טוב של דיאטות לרשימת ectomorfos והדרכה. ראה כיצד ויני סקיני התגבר על הגנים שלהם נורא וזכה יותר מ- 20 קילוגרמים של שרירים קשה וחזק רק 6 חודשים.