איך לחפש מנוע רובוטים

. בוא נתחיל עם מנוע חיפוש קטן: InfoSeek. הם רק אינדקס סביב 200 מילים בדף האינטרנט שלך, לכן חשוב שתהיה תגיות מטה-נתונים (meta tags) באתר שלך, כי דברים חשובים יותר יופיעו ראשונות. המידע שתפרסם בין תגי מטא-נתונים ישמש להצגת תיאור של האתר שלך, הרוב המכריע של מטה-נתונים מכיל כ 200 תווים של טקסט. עם זאת, תג מילות המפתח יכול לקבל עד 1000 תווים.

עם זאת, מנועי חיפוש רבים אפילו נראה את תגיות המטא-נתונים, ולכן חשוב המידע שיש לך בתוך תגי מטא-נתונים שלך, גם זה של תוכן (אך יכול כנראה שלא מהצבת כמויות מוגזמות של מילות מפתח של תוכן, כי זה יכול לפעול בעוכריו של היעילות של התוכן באתר שלך). מנוע החיפוש AltVista ישלח קטנוע, הרובוט שלו, כדי לבחון את האתר שלך לחלוטין. הקטנוע עלול לקחת ככל שלושה חודשים כדי לבחון, אינדקס האתר שלך הממוצע לגמרי אורכת בין 6-8 שבועות. קטנוע בדרך כלל יבחן כל שבוע בין-2 עד 10 הדפים באתר שלך. משמעות הדבר היא כי משך הזמן של אתר האינטרנט שלך, יותר גדול ניתן התהליך של יצירת אינדקס, דוגמה של איך מנועי החיפוש ליישם את האידיאולוגיה שלהם התיאוריה הדרוויניסטית שכבר ישות. לרגש היה פעם פורטל חיפוש, אך זה יש כבר הועבר להיות פשוט של ספק חיפוש ב- AOL, Netscape, עכשיו חשוב פחות מאשר היה אי פעם. בכל מקרה, אלגוריתם המשמש כדי לקבוע את הרלוונטיות של מילות המפתח הוא מאוד מסובך: בעת יצירת אינדקס עבור הדפים, הניסיונות לסיכום אלה על-ידי בחירת ביטויים הרלוונטי ביותר. עם מנוע חיפוש כזה שאתה יכול לצפות לקבל את העמודים שנסקרו בערך פעם בשבועיים.

כדי לרגש meta נתונים התגיות באתר אינן משפיעות על המיקום של הדפים שלך, עם זאת, תגי תיאור ישמש להצגת האתר בדף התוצאות, בכל פעם תג תיאור זה להשתמש במילים הרלוונטיות לתוכן של הדפים שלך. . בואו נמשיך עם Lycos. Lycos יש משולב במלואו דף הראשי שלה תוצאות של המדריך (ספריית הפרויקט תפתח, עבור ראשי התיבות שלה באנגלית), ומשתמשת גם AllTheWeb תוצאות החיפוש. Lycos גם שולח תעבורה לאתר HotBot שלך אחי. Lycos הוא אחד של מנועי חיפוש יותר קשה להבין, מאז בתיעוד הם אומרים דבר אחד, אבל הדרך הם אינדקס האתר שלך היא אחרת. ככלל, האתר שלך יצורפו לאינדקס ב Lycos בבוא העת, אם וכאשר יש שכלולים באינדקס האתר שלך על המדריך ועל AllTheWeb. בעוד WebCrawler בבעלות להלהיב, אפילו יש מנוע חיפוש משלה, בונה האינדקסים. אם יהיה רשום WebCrawler, אתה צריך לנסות להישאר באינדקס שלה, בגלל WebCrawler לא בדיוק הקלה ביותר במנוע החיפוש אשר יכולים להיות מפורטים. זה יש סטנדרטים הבא שאון המבלבלות בשיטות שלהם של יצירת אינדקס, מקשה על התהליך להגיש את האתר שלך זה מנוע חיפוש, אבל לא בלתי אפשרי. הענק הגדול הוא כמובן, גוגל, מי משתמש במערכת המיקום של דפי החלק המרכזי של המדד שלה. כמה היה כמעט בלתי אפשרי לשנות את מערכת הדירוג שלה כדי להגדיל את המיקום שלכם, אך במהרה העם הבין כי יהיה מיקומו כדאי לי תמונות שנוצרו לאתרים שלהם משאר באינטרנט, על ידי גוגל. לא מאמינים ששימוש גוגל מערכת רגישה להקשר של העמודים. עם זאת יאהו!, Looksmart, המדריך להשתמש במידע רגיש להקשר, גוגל מגיעים לאתרים הללו כדי אינדקס מחדש במסד הנתונים שלך. MSN הוא מנוע חיפוש חשוב אחר. בשלב זה, כמו שאומרים כמה גוגל, יאהו ו- MSN מהווים השילוש הקדוש. השילוב של אלה מנועי חיפוש שלוש, יספק לכם את הרוב המכריע של התנועה מתקבלת ממנועי החיפוש. בדרך כלל, MSN יהיה האתר שלך לאינדקס מנוע החיפוש הראשון, אשר יהיה יותר במהירות תוצג רשימה של דפים באתר שלך, כמעט 100% מהזמן. למרות שאף אחד לא יכול להגיד לך בוודאות את אינדקס במנוע חיפוש כלשהו, מומלץ לבדוק לפחות פעם בשבוע. אבל מה לעשות, אל תטרח לנסות לגייס במנועי החיפוש באתר שלך שוב ושוב מנועי החיפוש, הוא עושה כך עם תדירות שאינו עולה כי כל חודשיים על אם מנוע החיפוש רואה את זה זה מעצבן, שזה יכול לעלות לך זה האתר שלך לא באינדקס.