איך יש מלונה כלב משלך (חלק 12)

8 השבועות הראשונים, אתה תהיה אחראי על גידול נכונה של גורים. יהיה זה תפקידך לוודא כי הגורים הם בריאים, חברותי. הקפד לא קר או כי הם נחשפו לחמם יותר מדי. בימים הראשונים, להשאיר אותם עם אמא שלו ולנסות לא להפריע להם יותר מדי. אתה חייב.

אולם, יש להם קצת על הידיים. אמא מי מכיר אותך ואני בוטח בך יאפשר לכם להעלות את הגורים שלך, אתה שוקל אותם כל יום, acaricies אותם. אתה חייב להרגיל גורים לך כמו שזה יהיה בידיים, לזהות למן ההתחלה. אבל לא לצאת מהתצוגה של האם אין להם בידיים במשך זמן רב. אם היא מתחילה להילחץ, לתת את הגורים.

עם זאת, הוא מבלה זמן עם. אני מצטער, מי התרגלה אליך. זה חשוב מאוד אם אתה רוצה לגדול להיות חברותי. ממשיכים לטעון ומשקלו הגורים מדי יום. ודא כי אתה הם לעלות במשקל, אם גור לא משמין, מבקשת עצה של הווטרינר שלך במהירות. כאשר יש להם כמה שבועות, לקחת אותם לוטרינר כדי לוודא כי הם בריאים. הגורים הם עיוורים וחרשים במשך מספר ימים לאחר הלידה. הם יתחילו לשמוע אותך בקרוב, תפתח את העיניים בתוך שבוע. גורים גדלים מהר מאוד, ייראה שונה יום אחד למשנהו. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את טבע. הדבר הטוב ביותר באפשרותך עבור הגורים הוא להיות נוכח, להחזיק אותם בזרועות שלך כל יום, ולספק את אימו של אוכל טוב, מים נקיים, מספיק פעילות גופנית והרבה אהבה. זה הדרך הטובה ביותר כדי להבטיח משפחה בריאה. ככל הגורים גדלים, הם יפתחו את העיניים שלהם, יוכלו להתחיל לצעוד. זהו זמן טוב להראות אותם אנשים אחרים. מספר עצות מועילות עבור גורים חברותי:. למנוע מהם באותו חדר עם טלוויזיה ורדיו. . יש טלפון בסביבה להשאיר את הילדים כדי לגדל אותם. לתת לזה להיות שהועלו על ידי מבוגרים. . תן לזה לרוץ וללכת על ידי משטחים שונים. מדבר בקול רם ונמוך. . תשאיר את זה בעלי חיים אחרים (שהם אמינים עם גורים) חתולים, חזירים, ארנבים, וכו ‘ מכיר אותם ודא כי הם לקיים אינטראקציה עם אימו והאחרים כלבים שיש לך. עם זאת, ישנם כמה דברים שאתם לא צריכים לעשות גורים חדשים:. אין לחשוף אותם כלבים אחרים שאינם שלך עד שיש להם כל היריות שלהם. לא לקחת אותם לפארק לפני כל החיסונים שלהם. אל תיתן לאנשים לטעון אותם בלי הראשון לרחוץ את ידיהם. ודא כי הגורים חשופים יותר מדי קר או חם מדי. להרחיק אותם דלתות וחלונות. אל תתני לזה להיות לרגש. אל תזוז משם להם דקות רבות של האם בזמן שהם הנקה. אל תאכל משהו אחר חוץ מאוכל הגור שלך עד שהם מגיעים לגיל. לגדל הגורים 8 השבועות הראשונים יהיה מעניין ולא יצרוך לך זמן. יש כמה דברים שעליך לעשות על מנת לספק גורים טוב:. שהוא מורגל להשתמש קולר ורצועה. להוציא אותם לטיולים קצרים. הוא החל להכשיר אותם. פעם מופיעים השיניים הראשון שלהם, בסביבות 6 שבועות, המגישה מזון משומר, מזון מוצק עבור גורים. קבל להתערות! עכשיו, את הגורים שלך תהיה מוכנה לביתם החדש! בנוסף, לראות את כל סודות כדי לאמן את הכלב שלך עם אילוף כלבים ב: תודה ושיהיה יום נפלא! Sánchez באפריל.